Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Jak co roku przerwa zimowa z dnia na dzień zaostrza nasz apetyt na rozgrywki ligowe które powrócą dopiero w połowie marca. Puki co pozostaje nam emocjonować się sparingami oraz transferami a w tej dziedzinie jak co roku nie brakuje niespodzianek i zaskakujących zmian barw klubowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej, która dla jednych będzie walką o awans a dla drugich o utrzymanie. Start III Ligi za tydzień natomiast IV Liga startuje za dwa tygodnie....

Środa, 3 marca
[174] Unia Dąbrowa Górnicza 3:1 Tęcza Błędów
Flak, Jędrzejczyk, Michalski - Majewski
Niedziela, 1marca
[173] GKS II Katowice 3:0 KP Sarnów
[172] Piliczanka II Pilica 3:0 Centuria Chechło
Banasik, Testowany, Szota
[171] KS Giebło 2:3 LTS Wierbka
D. Koziński, K. Głąb - A. Musialski, P. Lis, R. Gacek
[170] Łazowianka Łazy 4:5 Sparta Szczekociny
Czytaj więcej...
Sobota, 29 lutego
[169] MFK Karvina 2:6 Gwarek Tarnowskie Góry
Tijani 60, Blagogee 78  - Jarka 22, 38(k), 42, Stropek 37, Pach 71(k), Joachim 83
[168] Ruch Chorzów 4:2 Szczakowianka Jaworzno
Czytaj więcej...
[167] Hutnik Kraków 2:4 Polonia Bytom
Garzeł  41, Linca 47 - Fornalczyk 31, Stefański 45, Żak 51, Stefański 73(k)
[166] Jutrzenka Giebułtów 3:3 Warta Zawiercie
Czytaj więcej...
[165] Źródło Kromołów 6:2 Niegowoniczki
Czytaj więcej...
[164] Skalniak Kroczyce 1:0 Jura Niegowa
Czytaj więcej...
[163] Cyklon Rogoźnik 5:6 Zieloni Żarki.
Jaguś, Barchan, Wściubiak, Nowak, Gruszka(k) - Gliński x3, Frukacz, Niedbała, Lipiński 
[162] Zagłębiak Tucznawa 0:4 Piliczanka Pilica
Czytaj więcej...
[161] Szombierki Bytom 2:1 Siemianowiczanka
Kaiser, Hołoś - ?
[160] Unia Dąbrowa Górnicza 3:2 Podlesianka Katowice
Flak, Syguła, Maślanka - Rzepka x2
[159] Śląsk Świętochłowice 3:1 Ruch Chorzów U18
Ściętek, Tutaj, B. Nawrocki - ?
Unia Kosztowy X:X Pniówek Pawłowice
[158] Znicz Kłobuck 1:0 MKS Myszków
Tomczyk
[157] Gwarek Ornontowice 1:2  Unia Książenica
Czajka - Kuczera, Suchiński
[156] Ruch Radzionków 5:0 Górnik Bobrowniki
Wnuk 29, 70, Turczyn 72, Kopica 76, Boudguiga 82
[155] Slavia Ruda Śląska 0:4 Spójnia Landek
Więzik(k), Rutkowski, Szczęsny, Testowany
[154] AKS Mikołów 3:1 Sparta Katowice
[153] Przemsza Siewierz 0:2 Drzewiarz Jasienica
Łoś, Gajda
[152] Polonia Poraj 0:7 RKS Radomsko
[151] Sarmacja Będzin 1:3 MKS Trzebinia
? - ?, ?, ?
[150] Drama Zbrosławice 7:1 Wilki Wilcza
Jaworski x3, Gałązkiewicz x3, Banaś 
[149] RKS Grodziec 2:6 GKS II Tychy
Podstawa, Stanisławski - ?, ?, ?, ?, ?, ?


Środa, 26 lutego
Ruch Radzionków ?-? Orzeł Babienica/Psary
[148] AKS Mikołów 5:0 Naprzód Lipiny
?, ?, ?, ?, ?
[147] Śląsk Świętochłowice 2:0 GKS II Katowice
Nawrocki Bartosz, Gajda  
[146] Gwarek Ornontowice 1:1 Concordia Knurów
Testowany - Barnik
Niedziela, 23 lutego

[145] Skalniak Kroczyce 6:5 Olimpia Łobzów
więcej...
[144] KS Preczów 2:6 LTS Wierbka
?, ? - Kurczek, Nowak 2, Musialski 2 , Jurczak
[143] Źródło Kromołów 9:1 Łazowianka Łazy
więcej...
Sobota, 22 lutego
[142] Warta Zawiercie 5:3 Górnik Wojkowice
więcej...
[141] Piliczanka Pilica 0:0 Spójnia Osiek
więcej...
[140] Podhale Nowy Targ 2:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Otręba 34, Dynarek 86 - Mazurek 67, Testowany 80, Joachim 82
[139] Polonia Bytom 3:0 RKS Radomsko
Żak 15, Krzemień 50, Krakowczyk 78
[138] Zagłębie Sosnowiec 3-3 Ruch Chorzów
więcej...
[137] Sparta Szczekociny 4:3 Jura Niegowa
Papaj x2, Minor, Jastrząb - Latos x2, Haładus
[136] Szombierki Bytom 3:2 Stal Brzeg
Rybak 35(k), Juraszczyk 45, Malicki - Celuch 15, Danielik 40
[135] Znicz Kłobuck 2:1 Agroplon Głuszyna
Wojtynar x2 - Pabicki
[134] Ruch Radzionków 3:6 Unia Krapkowice
Banaś 21, Szromek 27, Kopeć 84 - Niespodziński 38, Gieroń 40(sam), Szymański 43, Wośko 48, Jakwert 74(k), Sobota  79
[133] AKS Mikołów 2:3 Kuźnia Ustroń
Bukowiec, Zamojda - Lavruk 19, Waliczek 66, ?(sam) 74
[132] Przemsza Siewierz 2:1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Sobczyk, Bednarz - ?
Polonia Poraj X:X Omega Kleszczów
Raków II Częstochowa ?:? Górnik Zabrze U18
[131] Sarmacja Będzin 5:0 LKS Rajsko
samob, Maj x2, Widurski, Zawadzki
[130]Unia Dąbrowa Górnicza 1:1 Drzewiarz Jasienica
Misztal - Profic
[129] Śląsk Świętochłowice 4:1 MKS Siemianowiczanka
Henisz, Koniarek, Gajda, Ściętek - ?
[128] Gwarek Ornontowice 2:5 Odra Wodzisław Śl.
Leszczyński, Testowany - Pikul, Tarka, Abuladze x2, Musiolik
[127] Slavia Ruda Śląska 2:0 Bronowianka Kraków
Skorupa, Nowak
[126] Drama Zbrosławice 8:3 ŁTS Łabędy
S. Jaworski S x4, Gałązkiewicz x3, Boryczko - Kucza x2, Dubała
[125] RKS Grodziec 2:1 Zagłębie II Sosnowiec
Baran, Skrzypek - ?

Środa, 19 lutego
[124] Warta Zawiercie 5:3 Źródło Kromołów
więcej...
[123] Szombierki Bytom 1:1 Beskid Skoczów
Pstuś - Surawski
[122] Ruch Radzionków 0:6 Ruch Chorzów
więcej...
[121] Śląsk Świętochłowice 2:4 UKS Ruch Chorzów
Testowany x2 - ?, ?, ?, ?
[120] Szczakowianka Jaworzno 3:2 JUW-e Jaroszowice
Śliwa, Smarzyński, Kurzawa - Drabik, Put
[119] Unia Kosztowy 7:0 LKS Łąka
Kowalski , Malik , Wolny x2, Chrabaszcz x3

Niedziela, 16 lutego
17:00 [118] Piliczanka Pilica 1:1 Cyklon Rogoźnik
więcej...
Sobota, 15 lutego
[117] Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 Decor Bełk
Jarka 38, Maj 78 - Olczak 44, Orzeł 64, Pach 88
[116] Ruch Chorzów 5:0 MFK Karwina B
Winciersz 1, 4, 40, Tsuleiskiri 85, 90
[115] Górnik Zabrze U19 0:2 Warta Zawiercie
więcej...
[114] Sparta Szczekociny 3:0 Źródło Kromołów
więcej...
[113] LTS Wierbka 4:3 Łazowianka Łazy
więcej...
Skalniak Kroczyce X:X Centuria Chechło
[112] MKS Poręba 4:4 JSPW Zawiercie
więcej...
[111] Szombierki Bytom 0:1 Kuźnia Ustroń
Iskrzyki 16.
[110] Zieloni Żarki 12:0 Jura Niegowa
Bartosz Gliński x3, Wiktor Gordel x3, 2x Mateusz Niedbała, 2x Marcin Brodziński, Dawid Skrzypczyk, Mateusz Kopecki
[109] Raków Częstochowa U-16 0:3 Zieloni Żarki
Bartosz Zachara, Testowany, Mateusz Niedbała
[108] Unia Kosztowy 2:2 GKS Tychy
samobójcza, Ngwagwu - ?, ?
[107] Ruch Radzionków 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
?
[106] Szczakowianka Jaworzno 3:2 Przemsza Siewierz
Smarzyński, Cygnar, Cichoń – Niesyto, Zając
[105] Sarmacja Będzin 2:3 Spójnia Landek
Gadek, Tyszczak - ?, ?, ?
[104] Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 Beskid Andrychów
Mendela
[103] Górnik Niwka ?:? Śląsk Świętochłowice
[102] Gwarek Ornontowice 3:1 Drzewiarz Jasienica
Sewerin x2, Małecki – Chojnacki
[101] Slavia Ruda Śląska 1:2 Forteca Świerklany
Rejmanowski - ?, ?.
[100] Tęcza Błędów 1:4 RKS Grodziec
? - Stanisławski, Bochenek(k), Testowany, Baran
[99 ]Drama Zbrosławice ?:? Jedność Przyszowice
Środa, 12 lutego
[98] Szombierki Bytom 2:0 Orzeł Miedary
Moriz, Maicki
[97] Unia Kosztowy 3:5 AKS Mikołów
Adamek, Kowalski, Turczyński - ?, ?, ?, ?, ?
[96] Ruch Radzionków 3:2 Podlesianka Katowice
Kopeć 17, Gajewski 32, Jaworek 38 - Rzepa 55, Nowak 75
[95] Śląsk Świętochłowice 10:2 Górnik Katowice
Gut x3, Wasiak x2, Ściętek x2, Łebko, B. Nawrocki B, Henisz - ?, ?
[94] Slavia Ruda Śląska 1:1 Gwarek Tarnowskie Góry
więcej...
Wtorek, 11 lutego
[93] Łazowianka Łazy 3:2 KS Gminy Psary
więcej...
Niedziela, 9 lutego

[92] Ruch Chorzów 1:1 Hutnik Kraków
Foszmańczyk 15 - Patryk Kołodziej 24
[91] Sparta Szczekociny 4:3 Książ Wielki
Papaj x3, Testowany - ?, ?, ?, ?
[90] Unia Rędziny 1:0 Polonia Poraj
[89] GKS Koziegłowy 8:0 MKS Poręba
Matyja 15, 70, Wacowski 35, 85, 90, Testowany A 55, Lemrani 65, Testowany B 75
[88] Trzy Korony Żarnowiec 2:3 LTS Wierbka
K. Hajduga(k), K. Karoń - M. Koniec x2, R. Gacek
Sobota, 8 lutego
[87] GKS Katowice 6:0 Gwarek Tarnowskie Góry
więcej...
[86] Polonia Bytom 0:1 LKS Goczałkowce-Zdrój
Marchewka 43
[85] Zieloni Żarki 3:0 Warta Zawiercie
więcej...
[84] Ruch Radzionków 0:2 Górnik Zabrze U18
? 50, ? 69
[83] Unia Dąbrowa Górnicza 3:1 Pogoń Imielin
Mahalski, Maślanka, Kurochenko - Lipiec (samobójcza)
[82] AKS Mikołów 1:1 Unia Książenica
Majsner - Kaczmaczyk
[81] Slavia Ruda Śląska 2:5 Szczakowianka Jaworzno
?, ? - Cygnar x2, Wadas, Śliwa, Testowany
[80] Szombierki Bytom 1:5 Górnik II Zabrze
Pstuś - ?, ?, ?, ?, ?
[79] Czechowice-Dziedzice 3:4 Przemsza Siewierz
Jonkisz 28, Przemyk 50, 89(k) - Niesyto 24, Bednarz 34(k), Zając 58, Krzos 78(k)
[78] Unia Kosztowy 2:2 Polonia Łaziska Górne
Kowalski x2 - Miłek, Szojda
Raków II Częstochowa X:X FC Trinec U19
[77] Śląsk Świętochłowice 0:2 Podlesianka Katowice
więcej...
Sarmacja Będzin ?:? GKS II Tychy
Szombierki Bytom X:X GKS Katowice
[76] Gwarek Ornontowice 1:5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Sewerin - ?, ?, ?, ?, ?
[75] Drama Zbrosławice 5:0 Jedność Boronów
?, ?, ?, ?, ?
[74] Piliczanka Pilica 3:6 Źródło Kromołów
więcej...
[73] MKS Myszków 2:2 Odra Miasteczko Śląskie
Kowalski - Żyłka, Boja
Łazowianka Łazy X:X LZS Mrzygłód
[72] Skalniak Kroczyce 3:1 Strażak Przybysławice
więcej...
Piątek, 7 lutego
[71]Znicz Kłobuck 11:1 Pogoń Kamyk

Środa, 5 lutego.
[70] Zieloni Żarki 6:2 Czarni Starcza
więcej...
[69]20:00 Gwarek Tarnowskie Góry 4:1 AKS Mikołów
[68]11:00 Ruch Chorzów 1:4 GKS Tychy
Mariusz Idzik 85 - Mateusz Piątkowski, 9, Szymon Lewicki 19, Łukasz Grzeszczyk, 78, Dawid Kasprzyk 82
[67]17:00 Polonia Bytom 2:1 Sarmacja Będzin
Żagiel 36, Biedronak 80 - Januszek 81
[66]18:00 Szombierki Bytom 4:2 Podlesianka Katowice
?, ?, ?, ? - S.Nowak, Rzepa
[65]16:30 Rozwój Katowice U19 1:0 Warta Zawiercie
więcej...
[64]18:00 Slavia Ruda Śląska 4:0 Jastrząb Bielszowice

Niedziela, 2 lutego.
[63]11:00 Szczakowianka Jaworzno 9:0 Fablok Chrzanów
więcej...
[62]17:00 MKS Poręba 3:5 Strażak Przybysławice
Oczko, T. Trulej, Testowany - Testowany A x2, Gamrat, Żaba, Testowany B x1
[XX]11:00 Łazowianka Łazy X:X MKS Poręba
[61]15:00 Płomień Niegowoniczki 4:1 KS Kotowie
Testowany A x2, Testowany B, Cybiński - ?
[60]17:00 RKS Grodziec 2:1 Pogoń Imielin
Wnuk, Testowany - ?
Sobota, 1 lutego.
[59]17:30 Szczakowinka Jaworzno 9:0 Fablok Chrzanów
Testowany 42, 56, Smarzyński 52, 54, Cichoń 68, Szopa 76, 84, Cygnar 85, Śliwa 90
[58]17:30 JSPW Zawiercie 5:3 KS Giebło
Górniak x2, Goncerz, Skwarek, Testowany - Kmita, samóbojcza, Barczyk
[57]12:00 Tęcza Błędów 8:0 KS Gmina Psary
Wrzal Kosowski 2, Głowa 2, Kowalczyk, Rasała, Testowany, Testowany
[56]12:00 15:00 Zagłębie DG 0:0 GKS II Katowice
[55]11:00 Polonia Bytom 5:1 Beskid Skoczów
Krzemień 15, 42, Żak 45, Wróbel 52, 65 - ? 84
[54]12:00 Ruch Chorzów 0:1 Garbarnia Kraków
Wyjadłowski 89
[53]13:15 Gwarek TG 3:2 Sarmacja Będzin
więcej...
[52]10:00 Szombierki Bytom 3:4 Pniówek Pawłowice
Testowany, Gołoś, Terbalyan - Testowany x2, Dzida, Zajączkowski
[51]12:30 Szombierki Bytom 2:4 LKS Goczałkowice
Gołoś, Malick - ?, ?, ?, ?
[50]12:00 Sparta Szczekociny 5:0 Jura Niegowa
więcej...
[49]10:00 Unia Kosztowy 5:3 Podlesianka Katowice
?, ?, ?, ?, ? - Nowotnik, Gancarczyk, Kaczmarczyk
[48]19:00 Znicz Kłobuck 5:0 Stradom Częstochowa
Wolski x2, Wojtyra K. x2, Jaworski
[47]11:00 Odra Wodzisław 5:2 Ruch Radzionków
?, ?, ?, ?, ? - Szromek, Łabojko
[46]09:00 AKS Mikołów 5:1 Wawel Wirek
Durnaś, Jikia, Majsner, Bukowiec x2 - ?
[45]14:00 Zieloni Żarki 4:4 Orzeł Kiedrzyn
więcej...
[44]12:00 Zagłębie II Sosnowiec 1:2 Przemsza Siewierz
? - Sobczyk, Zając
[43]15:00 Skalniak Kroczyce 3:0 Olimpia Łobzów
więcej...
[XX]13:00 Warta Działoszyn X:X Polonia Poraj
[42]11:00 Raków II Częstochowa 8:0 MKS Myszków
Oziębała x4, Kobyłkiewicz, Kaczmarek, Piątkowski x2
[41]10:00 Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 Spójnia Landek
Kurochenko, Jędrzejczyk- Jaros
[40]10:00 Iskra Pszczyna 2:2 Gwarek Ornontowice
Prusek, Testowany- Leszczyśki, Testowany
[39]11:00 Slavia Ruda Śląska 6:4 MK Górnik Katowice
Barteczko x3, Kaciuba x3 - D.Bąk, T.Botsch, Krawczyk, Ludwig
[38]17:00 Walka Zabrze 1-5 Drama Zbrosławice
Piątek, 31 stycznia
[37]18:30 Warta Zawiercie 4:2 Piliczanka Pilica
więcej...
[36]18:00 Śląsk Świętochłowice 0:4 Górnik Wojkowice
Poledniok, Nowak,Kawecki, Domański
Środa, 29 stycznia
[35]17:30 GKS II Tychy 0:1 Unia Dąbrowa Górnicza
Viecheslav Kurochenko
[36]18:00 RKS Grodziec 7:0 Victoria Jaworzno.
Kaciuba x2, Met, Rejmanowski, Polak
[35]18:30 Slavia Ruda Śląska 5:1 Start Sierakowice.
Testowany x2, Wnuk, Otwinowski, Testowany, Podstawa, Nowak - ?
[34]19:00 Warta Zawiercie 6:0 Piliczanka Pilica
więcej...
Wtorek, 28 stycznia
[33]18:00 Przemsza Siewierz 6:1 Ostoja Żelisławice
więcej...
[32]18:00 Ruch Radzionków 2:1 Unia Strzybnica
więcej...

Niedziela, 26 stycznia
[31]12:00 KS Gminy Psary 6:2 KP Sarnów
Kacprowicz, Strzelecki, Olejnik x3, Wiśniewski - B. Milik, Testowany
[30]12:00 Przemsza Okradzionów 6:5 Orzeł Paczyna
Jończyk, Kowalski, Kukuryk, Testowany, Testowany, Testowany - Schwiertz, Wolny x3, Kowalczyk
[29]11:30 SKS Łagisza 3:3 Czarni Sosnowiec
Bysiewicz, Testowany, Dul - Zudin x3
[28]12:00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:3 Zew Sosnowiec
Rech, Raczyński(k), Sobieraj, Testowany - Szostak x2, Kania(k),
[27]12:00 Sparta Szczekociny 4:0 LTS Wierbka
więcej...
[15]15:00 Przyszłość Ciochowice 1:3 Drama Zbrosławice
Kalinowski - Jaworski, Wojdanowski, Halama
[14]15:00 RKS Grodziec 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Baran x2 - Ciukaj
Sobota, 25 stycznia
[26]11:00 Gwarek TG 5:3 LKS Czaniec
Jarka 45, Pytlik 50, Mazurek 58, Kołodziej 63, Joachim 82 - Felsch 16, Nazdryn-Platnitski 22, Papież 73
[25]11:00 Szombierki Bytom 0:4 Ruch Chorzów
więcej...
[24]09:00 Orzeł Ryczów 2:1 Unia Dąbrowa Górnicza
Matejko, Wojcieszyński - Flaku
[23]10:00 Gwarek Ornontowice 0:0 KS Sośnica
[22]11:00 Iskra Pszyczyna 1:7 Przemsza Siewierz
Klejda - Morys x2, Zając x2, Bednarz, Sobczyk, Kłos
[21]12:00 Ruch Radzionków 3:0 Spójnia Landek
Szromek - k, Kopica, Pietryga
[20]13:00 ROW Rybnik 5:1 Szombierki Bytom
?, ?, ?, ?, ? - Szubert
[19]14:00 Polonia Bytom 1:0 Sparta Lichtenberg
Krzemień 60
[18]11:00 GKS II Tychy 1:3 Warta Zawiercie
więcej...
[17]13:00 Unia Kosztowy 1:2 LKS Goczałkowice
J. Adamek - ?, ?
[16]12:00 Piliczanka 4:0 Piast Przyrów
więcej...
[15]15:00 Przyszłość Ciochowice - Drama Zbrosławice/ przełożony na niedzielę
[14]15:00 RKS Grodziec - Chemik Kędzierzyn-Koźle/ przełożony na niedzielę
[13]15:00 Skalniak Kroczyce 2:2 Sokół Olsztyn

Piątek, 24 stycznia
[12]17:00 Ruch Chorzów 3:2 Sparta Lichtenberg
więcej...
[11]17:00 OKS Olesno 4:3 Znicz Kłobucka
Ficek, Piontek, Baros, Wasser - Wolski, K.Wojtyra, Jaworski
[10]17:00 Wawel Wirek 0:7 Slavia Ruda Śląska
Barteczko x2, Kaciuba x2, Polak, Testowany x2
Niedziela, 19 stycznia

[9] 19:00 Czarni Sosnowiec 3:9 Błękitni Sarnów
?, ?, ?, - Giczański x2, Keller x2, Góral x4, Testowany
[8] 11:00 Łazowianka Łazy 2:3 Zagłębiak Tucznawa
więcej...
Sobota, 18 stycznia
[7] 11:00 Warta Zawiercie 6:0 MKS Myszków
więcej...
[6] 12:00 Znicz Kłobuck 1:2 RKS Radomsko
Wolski - Yoshioka, Woźniak
12:00 Przemsza Siewierz 6:0 Victoria Częstochowa
Chwila, Łukasz Burczyk x3, Wilk (k), Sobczyk
[5] 12:00 Polonia Bytom 5:1 Polonia Nysa
Fornalczyk, Radkiewicz, Testowany, Krakowczyk x2 - Lenartowicz
[4] 12:00 Victoria Jaworzno 1:3 Unia Dąbrowa Górnicza
Żmuda (k) - Jędrzejczyk x2, Flak
[3] 11:00 Ogrodnik Cielmice 1-5 Gwarek Ornontowice
Testowany - Czajka x3, Testowany A, Testowany B
[2] 11:00 Odra Wodzisław 2:3 Drama Zbrosławice
Tarka, Pikuł - Jaworski, Wojdanowski, Halama
Środa, 15 stycznia
[1] 19:00 Szombierki Bytom 18:0 Sośnica Gliwice

źródło: własne
foto: facebook.com/pg/PrzemszaSiewierz

FutbolJuraTV