Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Jak co roku przerwa zimowa z dnia na dzień zaostrza nasz apetyt na rozgrywki ligowe które powrócą dopiero w połowie marca. Puki co pozostaje nam emocjonować się sparingami oraz transferami a w tej dziedzinie jak co roku nie brakuje niespodzianek i zaskakujących transferów. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej, która dla jednych będzie walką o awans a dla drugich o utrzymanie.

Środa, 5 lutego.
[70] Zieloni Żarki 6:2 Czarni Starcza
więcej...
[69]20:00 Gwarek Tarnowskie Góry 4:1 AKS Mikołów
[68]11:00 Ruch Chorzów 1:4 GKS Tychy
Mariusz Idzik 85 - Mateusz Piątkowski, 9, Szymon Lewicki 19, Łukasz Grzeszczyk, 78, Dawid Kasprzyk 82 
[67]17:00 Polonia Bytom 2:1 Sarmacja Będzin
Żagiel 36, Biedronak 80 - Januszek 81
[66]18:00 Szombierki Bytom 4:2 Podlesianka Katowice
?, ?, ?, ? - S.Nowak, Rzepa
[65]16:30 Rozwój Katowice U19 1:0 Warta Zawiercie
więcej...
[64]18:00 Slavia Ruda Śląska 4:0 Jastrząb Bielszowice

Niedziela, 2 lutego.
[63]11:00 Szczakowianka Jaworzno 9:0 Fablok Chrzanów
więcej...
[62]17:00 MKS Poręba 3:5 Strażak Przybysławice
Oczko, T. Trulej, Testowany - Testowany A x2, Gamrat, Żaba, Testowany B x1
[XX]11:00 Łazowianka Łazy X:X MKS Poręba
[61]15:00 Płomień Niegowoniczki 4:1 KS Kotowie
Testowany A x2, Testowany B, Cybiński - ?
[60]17:00 RKS Grodziec 2:1 Pogoń Imielin
Wnuk, Testowany - ?
Sobota, 1 lutego.
[59]17:30 Szczakowinka Jaworzno 9:0 Fablok Chrzanów
Testowany 42, 56, Smarzyński 52, 54, Cichoń 68, Szopa 76, 84, Cygnar 85, Śliwa 90
[58]17:30 JSPW Zawiercie 5:3 KS Giebło
Górniak x2, Goncerz, Skwarek, Testowany - Kmita, samóbojcza, Barczyk
[57]12:00 Tęcza Błędów 8:0 KS Gmina Psary
Wrzal Kosowski 2, Głowa 2, Kowalczyk, Rasała, Testowany, Testowany
[56]12:00 15:00 Zagłębie DG  0:0 GKS  II Katowice
[55]11:00 Polonia Bytom 5:1 Beskid Skoczów
Krzemień 15, 42, Żak 45, Wróbel 52, 65 - ? 84
[54]12:00 Ruch Chorzów 0:1 Garbarnia Kraków
Wyjadłowski 89
[53]13:15 Gwarek TG 3:2 Sarmacja Będzin
więcej...
[52]10:00 Szombierki Bytom 3:4 Pniówek Pawłowice
Testowany, Gołoś, Terbalyan - Testowany x2, Dzida, Zajączkowski
[51]12:30 Szombierki Bytom 2:4 LKS Goczałkowice
Gołoś, Malick - ?, ?, ?, ?
[50]12:00 Sparta Szczekociny 5:0 Jura Niegowa
więcej...
[49]10:00 Unia Kosztowy 5:3 Podlesianka Katowice
?, ?, ?, ?, ? - Nowotnik, Gancarczyk, Kaczmarczyk
[48]19:00 Znicz Kłobuck 5:0 Stradom Częstochowa
Wolski x2, Wojtyra K. x2, Jaworski
[47]11:00 Odra Wodzisław 5:2 Ruch Radzionków
?, ?, ?, ?, ? - Szromek, Łabojko
[46]09:00 AKS Mikołów 5:1 Wawel Wirek
Durnaś, Jikia, Majsner, Bukowiec x2 - ?
[45]14:00 Zieloni Żarki 4:4 Orzeł Kiedrzyn
więcej...
[44]12:00 Zagłębie II Sosnowiec 1:2 Przemsza Siewierz
? - Sobczyk, Zając
[43]15:00 Skalniak Kroczyce 3:0 Olimpia Łobzów
więcej...
[XX]13:00 Warta Działoszyn X:X Polonia Poraj
[42]11:00 Raków II Częstochowa 8:0 MKS Myszków
Oziębała x4, Kobyłkiewicz, Kaczmarek, Piątkowski x2
[41]10:00 Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 Spójnia Landek
Kurochenko, Jędrzejczyk- Jaros
[40]10:00 Iskra Pszczyna 2:2 Gwarek Ornontowice
Prusek, Testowany- Leszczyśki, Testowany
[39]11:00 Slavia Ruda Śląska 6:4 MK Górnik Katowice
Barteczko x3, Kaciuba x3 - D.Bąk, T.Botsch, Krawczyk, Ludwig
[38]17:00 Walka Zabrze 1-5 Drama Zbrosławice
Piątek, 31 stycznia
[37]18:30 Warta Zawiercie 4:2 Piliczanka Pilica
więcej...
[36]18:00 Śląsk Świętochłowice 0:4 Górnik Wojkowice
Poledniok, Nowak,Kawecki, Domański
Środa, 29 stycznia
[35]17:30 GKS II Tychy 0:1 Unia Dąbrowa Górnicza
Viecheslav Kurochenko 
[36]18:00 RKS Grodziec 7:0 Victoria Jaworzno.
Kaciuba x2, Met, Rejmanowski, Polak
[35]18:30 Slavia Ruda Śląska 5:1 Start Sierakowice.
Testowany x2, Wnuk, Otwinowski, Testowany, Podstawa, Nowak - ?
[34]19:00 Warta Zawiercie 6:0 Piliczanka Pilica
więcej...
Wtorek, 28 stycznia
[33]18:00 Przemsza Siewierz 6:1 Ostoja Żelisławice
więcej...
[32]18:00 Ruch Radzionków 2:1 Unia Strzybnica
więcej...

Niedziela, 26 stycznia
[31]12:00 KS Gminy Psary 6:2 KP Sarnów
Kacprowicz, Strzelecki, Olejnik x3, Wiśniewski - B. Milik, Testowany
[30]12:00 Przemsza Okradzionów 6:5 Orzeł Paczyna
 Jończyk, Kowalski, Kukuryk, Testowany, Testowany, Testowany - Schwiertz, Wolny x3, Kowalczyk
[29]11:30 SKS Łagisza 3:3 Czarni Sosnowiec
Bysiewicz, Testowany, Dul - Zudin x3
[28]12:00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:3 Zew Sosnowiec
Rech, Raczyński(k), Sobieraj, Testowany - Szostak x2, Kania(k),
[27]12:00 Sparta Szczekociny 4:0 LTS Wierbka
więcej...
[15]15:00 Przyszłość Ciochowice 1:3 Drama Zbrosławice
Kalinowski - Jaworski, Wojdanowski, Halama
[14]15:00 RKS Grodziec 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Baran x2 - Ciukaj
Sobota, 25 stycznia
[26]11:00 Gwarek TG 5:3 LKS Czaniec
 Jarka 45, Pytlik 50, Mazurek 58, Kołodziej 63, Joachim 82 - Felsch 16, Nazdryn-Platnitski 22, Papież 73
[25]11:00 Szombierki Bytom 0:4 Ruch Chorzów
więcej...
[24]09:00 Orzeł Ryczów 2:1 Unia Dąbrowa Górnicza
Matejko, Wojcieszyński - Flaku
[23]10:00 Gwarek Ornontowice 0:0 KS Sośnica
[22]11:00 Iskra Pszyczyna 1:7 Przemsza Siewierz
Klejda - Morys x2, Zając x2, Bednarz, Sobczyk, Kłos
[21]12:00 Ruch Radzionków 3:0 Spójnia Landek
Szromek - k, Kopica, Pietryga 
[20]13:00 ROW Rybnik 5:1 Szombierki Bytom
?, ?, ?, ?, ? - Szubert
[19]14:00 Polonia Bytom 1:0 Sparta Lichtenberg
Krzemień 60
[18]11:00 GKS II Tychy 1:3 Warta Zawiercie
więcej...
[17]13:00 Unia Kosztowy 1:2 LKS Goczałkowice
J. Adamek  - ?, ?
[16]12:00 Piliczanka 4:0 Piast Przyrów
więcej...
[15]15:00 Przyszłość Ciochowice - Drama Zbrosławice/ przełożony na niedzielę
[14]15:00 RKS Grodziec - Chemik Kędzierzyn-Koźle/ przełożony na niedzielę
[13]15:00 Skalniak Kroczyce 2:2 Sokół Olsztyn


Piątek, 24 stycznia
[12]17:00 Ruch Chorzów 3:2 Sparta Lichtenberg
więcej...
[11]17:00 OKS Olesno 4:3 Znicz Kłobucka
Ficek, Piontek, Baros, Wasser - Wolski, K.Wojtyra, Jaworski
[10]17:00 Wawel Wirek 0:7 Slavia Ruda Śląska
Barteczko x2, Kaciuba x2, Polak, Testowany x2
Niedziela, 19 stycznia

[9] 19:00 Czarni Sosnowiec 3:9 Błękitni Sarnów
?, ?, ?, -  Giczański x2, Keller x2, Góral x4, Testowany
[8] 11:00 Łazowianka Łazy 2:3 Zagłębiak Tucznawa
więcej...
Sobota, 18 stycznia
[7] 11:00 Warta Zawiercie 6:0 MKS Myszków
więcej...
[6] 12:00 Znicz Kłobuck 1:2 RKS Radomsko
Wolski - Yoshioka, Woźniak
12:00 Przemsza Siewierz 6:0 Victoria Częstochowa
Chwila, Łukasz Burczyk x3, Wilk (k), Sobczyk
[5] 12:00 Polonia Bytom 5:1 Polonia Nysa
Fornalczyk, Radkiewicz, Testowany, Krakowczyk x2 - Lenartowicz
[4] 12:00 Victoria Jaworzno 1:3 Unia Dąbrowa Górnicza
Żmuda (k) - Jędrzejczyk x2, Flak
[3] 11:00 Ogrodnik Cielmice 1-5 Gwarek Ornontowice
Testowany - Czajka x3, Testowany A, Testowany B
[2] 11:00 Odra Wodzisław 2:3 Drama Zbrosławice
Tarka, Pikuł - Jaworski, Wojdanowski, Halama
Środa, 15 stycznia
[1] 19:00 Szombierki Bytom 18:0 Sośnica Gliwice

źródło: własne
foto: Sparta Szczekociny Facebook - Wojciech Samborski

FutbolJuraTV