Piłkarze Ruchu w drugim rozgrywanym tej zimy sparingu wygrali w Radzionkowie z występującą ligę niżej Unią Strzybnica. Bramki dla radzionkowian strzelili Oktawian Kopica i Michał Szromek. W zespole Ruchu trener Michał Majsner przyglądał się jednemu testowanemu zawodnikowi, oraz trójce zawodników z drużyny juniorów młodszych UKS Ruch Radzionków: Janowi Wróblowi, Damianowi Dudzińskiemu i Kacprowi Zalewskiemu. 

28 stycznia 2020, 18:00 - Radzionków (Knosały 113)
RUCH RADZIONKÓW 2:1 UNIA STRZYBNICA
Oktawian Kopica 41, Michał Szromek 51 -Krzysztof Różański 56

RUCH:  Wróbel - Jaworek (46' Kaletka), Wnuk (46' Gieroń), Harmata (46' Figna), Banaś (46' Skalski), Trzcionka (46' Turczyn), Łabojko (46' Pietryga), Boudguiga (46' Dudziński), Testowany (46' Zalewski), Kopeć (46' Deptała), Kopica (46' Szromek).

 Nie zagrali z różnych przyczyn: Dawid Stambuła, Rafał Strzelczyk, Kamil Solik, Kevin Rocki, Dawid Gajewski i Robert Wojsyk.

 
 

 
13.01

14.03 [D]Znicz Kłobuck
 30.11 Stal Brzeg 2:2
 25.01 Spójnia Landek 3:1
 28.01 Unia Strzybnica 2:1
 01.02 Odra Wodzisław Śląski
 08.02 Górnik Zabrze U18     
 12.02 Podlesianka Katowie
 15.02 Pniówek Pawłowice Śląskie
 19.02 Ruch Chorzów
 22.02 Unia Krapkowice
 26.02 Orzeł Babienica/Psary
 29.02 Ruch Zdzieszowice         
 07.03 LKS Bełk

źródło: ruchradzionkow.com
foto: ruchradzionkow.com - Z. Taul



SPARINGI
Niedziela, 23 lutego
15:00 Skalniak Kroczyce - Olimpia Łobzów
15:00 KS Preczów - LTS Wierbka
18:00 Źródło Kromołów - Łazowianka Łazy
Sobota, 22 lutego
09:00 Warta Zawiercie - Górnik Wojkowice
16:00 Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
18:00 Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów
15:00 Sparta Szczekoiny - Jura Niegowa
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
18:00 Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna
12:00 Ruch Radzionków - Unia Krapkowice
11:00 AKS Mikołów - Kuźnia Ustroń
16:00 Przemsza Siewierz -Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18:00 Polonia Poraj - Omega Kleszczów
17:00 Raków II Częstochowa - Górnik Zabrze U18
19:00 Sarmacja Będzin - LKS Rajsko
11:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica
15:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Siemianowiczanka
17:00 Gwarek Ornontowice - Odra Wodzisław Śl.
18:00 Slavia Ruda Śląska - Bronowianka Kraków
16:00 Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy
18:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
więcej...

FutbolJuraTV