Początek marca obfituje w mecze ligowe przede wszystkim rodzimej PKO Bank Polski Ekstraklasy, w tym roku takiego tygodnia jeszcze nie mieliśmy. Poza tym puchary krajowe grają w Anglii, Niemczech oraz Hiszpanii. Dwadzieścia pięć transmisji w ciągu pięciu dni, do wyboru do koloru.

Wtorek, 3 marca
18:00 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) Lech Poznań - Górnik Zabrze
18:00 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 4) Wisła Płock - Raków Częstochowa
20:30 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD) Cracovia - Wisła Kraków
20:30 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 4) Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:45 (Puchar Anglii, Eleven Sports 1) Chelsea - Liverpool
21:00 (Puchar Anglii, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4) WBA - Newcastle United

Środa, 4 marca
18:00 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) Śląsk Wrocław - Korona Kielce
18:00 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 4) ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
18:30 (Puchar Niemiec, Eurosport 1) Bayer Leverkusen - Union Berlin
20:30 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD, TVP Sport) Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
20:30 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport 4, nSport+) Piast Gliwice - Arka Gdynia
20:30 (Puchar Niemiec, Eurosport 1) Eintracht Frankfurt - Werder Brema
20:45 (Puchar Anglii, Eleven Sports 3) Leicester City - Birmingham City
20:45 (Puchar Anglii, Eleven Sports 4) Tottenham - Norwich City
20:45 (Puchar Włoch TVP 1) Juventus - AC Milan
20:45 (Puchar Anglii, Eleven Sports 1) Sheffield Wednesday - Manchester City
20:45 (Puchar Anglii, Eleven Sports 2) Tottenham - Norwich City
21:05 (Puchar Francji, Polsat Sport Extra) Olympique Lyon - PSG

Czwartek, 5 marca
20:45 (Puchar Anglii, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4) Derby County - Manchester United
20:50 (Puchar Francji, Polsat Sport) AS Saint-Etienne - Stade Rennes
21:30 (Puchar Hiszpanii, TVP Sport) Granada - Athletic Bilbao

Piątek, 6 marca
18:25 (2. Bundesliga, Eleven Sports 4) FC Nuernberg - Hannover
19:55 (Bundesliga, Eleven Sports 2) Paderborn - FC Koeln
20:30 (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD) Górnik Zabrze - Cracovia
20:55 (Primera Division, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4) CD Alaves - Valencia

źródło: własne
foto: własne

FutbolJuraTV