Ciężki i trudny rok 2020 za nami wobec czego nadszedł czas podsumowań i rozliczania zawodników z wyników jakie osiągnęli przez ostatnie sześć miesięcy, trenerów oraz działaczy za to jak przepracowali przygotowania po półrocznej przerwie w rozgrywkach spowodowanej pandemią COVID 19 rundy wiosennej nie bierzemy w ogóle pod uwagę bo po prostu się nie odbyła a wyniki które były osiągnięte jesienią 2019 roku zostały uznane za wynik końcowe sezonu 2019/2020. Rok 2020 dla jednych był udany po mimo problemów jakich narobił wirus, a dla drugich nie pod względem sportowym i finansowym bowiem wiele drużyn nie wytrzymało finansowo pandemii. Jednak patrząc w przyszłość już Nowy Rok a to oznacza nowe możliwości! Przedstawiamy zwycięzcę kategorii ESTRANGEIRO DA REGIÃO 2020 roku w której wygrał:

Neison Antunes Pereira [Warta Zawiercie]
Neison Antunes Pereira 26 letni pomocnik kiedy w 2019 roku przeniósł się do czwartoligowej Słomniczanki Słomniki z Piliczanki Pilica naprawdę ciężko było sobie wyobrazić Piliczankę Pilica bez niego, ale taka kolej rzeczy klasa wyżej i chęć spróbowania swoich sił. Jednak Słomniczanka nie było do końca to czego zawodnik oczekiwał i zdecydował na powrót do drużyny z naszego powiatu do Warty Zawiercie transfer został sfinalizowany z początkiem 2020 roku jednak na oficjalny debiut musiał poczekać prawie pół roku przez pandemię. Rundę jesienną może zaliczyć do udanych bowiem wystąpił w 15 meczach drużyny prowadzonej przez Roberta Majchrzaka w tym trzy razy wpisał się na listę strzelców. Prócz Neisona w Warcie Zawiercie występuje inny Brazylijczyk Italo Santana który pod koniec rundy zaczął częściej przebywać na boisku i na stałe zadomowił się w obronie drużyny z M10. Wcześniej przepis uniemożliwiał grę dwóch zawodników spoza Unii Europejskiej przebywało na boisku w jednej drużynie, jednak na wniosek Warty Zawiercie Śląski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę i teraz mogą już grać obaj a nie jak wcześniej kiedy to Italo Santana był etatowym zmiennikiem Neisona w końcówkach spotkań.

 Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

Wcześniej wygrali:
2020:
Neison Antunes Pereira (Warta Zawiercie)
2019: Charles Pereira Da Silva (Piliczanka Pilica)
2018:
Neison Antunes Pereira (Piliczanka Pilica)
2017:
Taras Dydych (Warta Zawiercie)
2
016: Taras Dydych (Warta Zawiercie)

źródło: własne foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV