Ciężki i trudny rok 2020 za nami wobec czego nadszedł czas podsumowań i rozliczania zawodników z wyników jakie osiągnęli przez ostatnie sześć miesięcy, trenerów oraz działaczy za to jak przepracowali przygotowania po półrocznej przerwie w rozgrywkach spowodowanej pandemią COVID 19 rundy wiosennej nie bierzemy w ogóle pod uwagę bo po prostu się nie odbyła a wyniki które były osiągnięte jesienią 2019 roku zostały uznane za wynik końcowe sezonu 2019/2020. Rok 2020 dla jednych był udany po mimo problemów jakich narobił wirus, a dla drugich nie pod względem sportowym i finansowym bowiem wiele drużyn nie wytrzymało finansowo pandemii. Jednak patrząc w przyszłość już Nowy Rok a to oznacza nowe możliwości! Przedstawiamy zwycięzcę kategorii Odkrycie Regionu 2020 roku w której wygrał:

Jordan MAJCHRZAK [LEGIA WARSZAWA U17]
Wychowanek Warty Zawiercie 16-letni Jordan Majchrzak wiosną 2020 roku występował w drużynie młodzieżowej wicemistrzów Polski Legii Warszawa. Do stolicy młody zawodnik przeniósł się z Rozwoju Katowice w którym występował w Centralnej Lidze Juniorów. W 2019 roku inny wychowanek Warty Zawiercie Kacper Grzebieluch podpisał kontrakt z Cracovią gdzie występuje w Centralnej Lidze Juniorów U-18. 16-letni Jordan Majchrzak jest synem trenera Warty Zawiercie Roberta Majchrzaka który w swojej bogatej karierze piłkarskiej wystąpił w Ekstraklasie 14 razy w sezonie 1997/1998 w barwach Rakowa Częstochowa, syn podąża śladami ojca w kierunku najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Premierowe trafienie młody zawodnik zaliczył w drużynie Legii U17 w meczu z rówieśnikami z Górnika Zabrze wystąpił 45 minut, pojawił się na boisku zaraz po przerwie i wpisał się na listę strzelców. Lepszego debiutu w barwach młodzieżowej drużyny Legii Warszawa wychowanek Warty Zawiercie w meczu o stawkę nie mógł sobie wymarzyć, debiut okraszony bramką smakuje najlepiej. Młody zawodnik potrzebował zaledwie siedmiu minut aby wpisać się do do protokołu meczowego w rubryce strzelec bramki w meczu Centralnej Ligi Juniorów U17 Legia Warszawa pokonała na u siebie rówieśników z SMS-u Łódź. W kolejnym meczu godnym uwagi to pojedynek wyjazdowy z Jagiellonią Białystok gdzie zaliczył trzy asysty i znacznie przyczynił się do wygranej pięć do czterech. Z jesiennych meczy warto zwrócić uwagę na pojedynek ze Zniczem Pruszków w delegacji wygrany sześć do zera z czego trzy gole zdobył Jordan Majchrzak klasycznego hattricka ustrzelił w zaledwie jedenaście minut. W sumie dziesięć goli strzelonych w meczach o punkty w 2020 roku w którym wirus zamroził futbol na pół roku to bardzo dobry wynik przed startem rundy wiosennej. 8 stycznia 2021 w roku w nagrodę za dobre występy jesienią w drużynie U17 rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej z drużyną U18 w kolejnych dniach młodych zawodników czekają testy oraz badania.

 

 Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

Wcześniej wygrali:
2020:
Jordan Majchrzak (Legia Warszawa U17)
2019: Kacper Grzebieluch (Cracovia U18)
2018:
Bartłomiej Janicki (Piliczanka Pilica)
2017: 
Dawid Rewers (Łazowianka Łazy) / Mateusz Skrzypek (Źródło Kromołów)
2
016: Przemysław Żemła (Rozwój Katowice/Warta Zawiercie), Sebastian Piętosa (Jurajska Szkółka Piłkarska Warta Zawiercie/Piliczanka Pilica)
2015: Krzysztof Minor (Sparta Szczekociny)
2014: Maciej Maciejewski (MKS Poręba)/Arkadiusz Tokarski (Piliczanka Pilica)
2013:
Michał Haładus (Skalniak Kroczyce/Łazowianka Łazy)
2012:
Sebastian Radosz (Skalniak Kroczyce/Warta Zawiercie)
2011: Marcel Wawrzynkiewicz (GKS II Katowice)
2010: Kamil Kućmierz (KS Giebło)/ Paweł Tkacz (Ospel Wierbka)
2009: Michał Mąka (Łazowianka Łazy)
2008: Marcin Granat (Źródło Kromołów)
2007: Sławomir Liberski (Źródło Kromołów)
2006: Michał Sokołowski (Źródło Kromołów)

źródło: własne/ Legionisci.com foto: Legionisci.com

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV