poniedziałek, 21 październik 2019


  Rezultaty kolejki - Kolejka 13 (26.10.2019)

18 Zespół(y) pauzujące Śląsk II Wrocław, Foto-Higiena Gać, ROW Rybnik, Ślęza Wrocław, Rekord Bielsko-Biała, Polonia Bytom, Górnik II Zabrze, Piast Żmigród, Pniówek Pawłowice Śląskie , Gwarek Tarnowskie Góry, Lechia Zielona Góra, Ruch Zdzieszowice, Zagłębie II Lubin, LZS Starowice Dolne, Miedź II Legnica, MKS Kluczbork, Ruch Chorzów, Stall Brzeg
Tabela(e)

Pozycja Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 bez zmian (1) Pniówek Pawłowice Śląskie 11 6 3 2 21 18 11 7
2 bez zmian (2) Śląsk II Wrocław 11 6 2 3 20 16 12 4
3 bez zmian (3) Ruch Zdzieszowice 11 6 2 3 20 17 14 3
4 bez zmian (4) Lechia Zielona Góra 11 6 1 4 19 19 22 -3
5 bez zmian (5) Ślęza Wrocław 11 5 3 3 18 17 12 5
6 bez zmian (6) Polonia Bytom 11 5 2 4 17 15 12 3
7 bez zmian (7) Foto-Higiena Gać 11 5 2 4 17 16 16 0
8 bez zmian (8) Gwarek Tarnowskie Góry 11 5 2 4 17 19 20 -1
9 bez zmian (9) Rekord Bielsko-Biała 11 5 2 4 17 15 16 -1
10 bez zmian (10) Miedź II Legnica 11 4 4 3 16 21 16 5
11 bez zmian (11) MKS Kluczbork 11 4 3 4 15 19 18 1
12 bez zmian (12) Górnik II Zabrze 11 4 2 5 14 23 19 4
13 bez zmian (13) Ruch Chorzów 11 4 4 3 14 16 14 2
14 bez zmian (14) ROW Rybnik 11 3 2 6 11 20 25 -5
15 bez zmian (15) Piast Żmigród 11 2 4 5 10 15 15 0
16 bez zmian (16) Stall Brzeg 11 2 4 5 10 12 18 -6
17 bez zmian (17) Zagłębie II Lubin 11 1 6 4 9 12 14 -2
18 bez zmian (18) LZS Starowice Dolne 11 0 4 7 4 2 18 -16


  Awans II Liga    Spadek IV Liga 

Pl = Rozegrane W = Zwy. D = Remisy L = Przegr. Pts = Punkty SF = Br. zdobyte SA = Br. stracone +/- = Różnica

MATCHDAY

19 października, 15:00
Gwarek T.G 3:0 Rekord B.B
ROW 1964 Rybnik 0:2 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 4:0 Lechia Zielona Góra
Warta Zawiercie 0:2 Unia Kosztowy.
Spójnia Osiek 2:2 Piliczanka
Źródło Kromołów 0:3 Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy 2:3 CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce 3:3 KS Giebło
KS Preczów 2:1 MKS Poręba
20 października, 15:00
Sparta - Jura Niegowa [14:30]
Trzy Korony - LTS Wierbka
JSPW Zawiercie - Niegowoniczki 2018
Górnik II Wojkowice - Łazowianka II
Piliczanka II Pilica - Hetman Dłużec
Kwaśniów Górny - LTS II Wierbka [13:00]


 

FutbolJuraTV

Bądź na bieżąco i subskrybuj nasz kanał

Oglądaj najciekawsze video z naszego regionu.
Mecze, skróty braki najciekawsze sytuacje oraz przed wszystkim gole!!!