Ze smutkiem informujemy, iż w ubiegłą sobotę pożegnaliśmy zmarłego w czwartek 20 lutego 2020 roku, jednego z najlepszych w historii zawodników Miejskiego Klubu Sportowego Poręba. Podczas ubiegłorocznego jubileuszu 100-lecia Klubu z Poręby za swoje osiągnięcia został odznaczony Brązową Honorową Odznaką Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Z przykrością informujemy, iż w ubiegłą sobotę pożegnaliśmy zmarłego w czwartek 20 lutego 2020 r. jednego z najlepszych w historii zawodników Stali Poręba Stanisława Nawrota. Popularny „Lala” zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 72 lat. Kibice piłki nożnej długo będą pamiętać jego trzynastoletnią karierę w Stali, która owocowała bardzo dużą ilością bramek autorstwa tego napastnika. Jego cechą charakterystyczną była ogromna szybkość startowa dzięki, której obrońcy drużyn przeciwnych najczęściej oglądali tylko jego plecy… a później z bezradności mogli tylko rozkładać ręce po strzelanych przez niego golach. W barwach Stali Poręba rozegrał ok. 360 spotkań. Podczas ubiegłorocznego jubileuszu 100-lecia naszego Klubu za swoje osiągnięcia został odznaczony Brązową Honorową Odznaką Śląskiego ZPN.

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci śp. Stanisława Nawrota w imieniu Zarządu MKS "Poręba" chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia żonie, córce i synowi z rodzinami.

                               

źródło: mksporeba.jur.pl
foto: własne

FutbolJuraTV