Drużyna seniorów Tęczy Błędów przygotowuje się do nowego sezonu.  Frekwencja na treningach bardzo duża, na każdym treningu 20-22 zawodników. W sobotę 6 czerwca zaplanowany jest mecz sparingowy z RKS Grodziec. Wczorajszy trening był prowadzony przez Trenera Mariusza Grząbę oraz trenerów motoryki z JavaFit, którzy współpracują z  Tęczą Błędów.

#86DniBezFutbolu_ZostańWDomu

W czwartek i sobotę klub przedstawi ostatnich dwóch nowych zawodników którzy będą reprezentować barwy Tęczy Błędów w sezonie 2020/2021. Dwóch graczy których personalia są trzymane w tajemnicy to zawodnicy grający wcześniej min na szczeblu centralnym. Już dziś wiadomo, że jesienią nie zobaczymy w barwach Adriana Zimosza i Kamila Kuziora którzy aktualnie poszukują klubu.

Pierwszym z pięciu nowych zawodników drużyny z Błędowa którzy w sezonie 2020/2021 będą reprezentować barwy Tęczy Błędów jest Maciej Tora. Maciej to boczny obrońca były zawodnik 2 ligowego Rozwoju Katowice ostatnio grający w 4 ligowej Przemszy Siewierz.

Drugim z pięciu nowych zawodników którzy będą reprezentować Tęcze Błędów w sezonie 2020/2021, jest środkowy obrońca Bartek Garczarczyk. Który jest byłym zawodnikiem czwartoligowego RKS Grodziec gdzie spędził 5 lat natomiast ostatni sezon był zawodnikiem Górnika Wojkowice.

Trzecim z pięciu naszych nowych graczy jest pomocnik Michał Dyrda. Wcześniej występował w Sarmacji Będzin, Unii Dąbrowa a ostatni sezon spędził w Górniku Wojkowice.

 

źródło: facebook.com/LKS-Tęcza-Błędów-
foto: 
facebook.com/LKS-Tęcza-Błędów-

FutbolJuraTV