Marcin Drzymont to zawodnik rozpoznawalny w piłkarskim świecie i mogący pochwalić się bogatym piłkarskim CV. Środkowy obrońca jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec, a przez lata grywał na boiskach Ekstraklasy. Na najwyższym ligowym szczeblu w kraju zanotował w sumie 130 występów i strzelił 3 bramki. Reprezentował barwy takich klubów jak  Lech Poznań, Odra Wodzisław, Korona Kielce czy GKS Bełchatów. 

Pierwszy zimowy transfer Szczakowianki stał się faktem. Wiosną w ekipie jaworznickich Drwali zagra zawodnik z bogatą piłkarską przeszłością – Marcin Drzymont. Szczakowianka zimowe transfery rozpoczyna z wysokiego C i wzmocnienia składu zaczyna od mocnego piłkarskiego nazwiska. Marcin Drzymont to zawodnik rozpoznawalny w piłkarskim świecie i mogący pochwalić się bogatym piłkarskim CV.

Środkowy obrońca jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec, a przez lata grywał na boiskach Ekstraklasy. Na najwyższym ligowym szczeblu w kraju zanotował w sumie 130 występów i strzelił 3 bramki. Reprezentował barwy takich klubów jak  Lech Poznań, Odra Wodzisław, Korona Kielce czy GKS Bełchatów. Mimo 38 lat wciąż prezentuje bardzo dobrą formę, a jego doświadczenie przyda się podczas zmagań o punkty. Jesienią był podstawowym zawodnikiem IV-ligowej Warty Zawiercie, ale dał się przekonać do dołączenia do Biało-Czerwonych i postara się pomóc naszemu zespołowi w walce o awans.

źródło: szczakowianka.pl
foto: szczakowianka.pl

FutbolJuraTV