piątek, 13 grudzień 2019

Źródło Kromołów pokonało w wyjazdowym spotkaniu rezerwy Zagłębia Sosnowiec, dzięki tej bardzo ważnej wygranej podopieczni grającego trenera Bogdana Szadkowskiego złapali kontakt z środkiem tabeli. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Michał Sołtysik który dwukrotnie w tym meczu wyprowadzał Źródło Kromołów na prowadzenie.


3 listopada 2019, 11:30 - Sosnowiec (Kresowa 1)
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:2 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
Filip Karbowy 46 - Michał Sołtysik 13, 73

ŹRÓDŁO: Liberski - Surowiec (60' Michał Kozłowski), Mikoda, Będkowski, Mateusz Kozłowski, Michał Sołtysik, Gryc (30' T. Kukułka), Dudek, Szwaja, Radosz, Szadkowski.

 Po nie całym kwadransie wynik spotkania otworzył Michał Sołtysik który zdecydował się na strzał z około 16 metrów, piłka powędrowała po długim rogu bramki. Gospodarze wyrównali na początku drugiej odsłony meczu. Na nie cały kwadrans przed końcem z dwudziestu metrów zrzutu wolnego uderzył ponownie Michał Sołtysik a futbolówka poszybowała po krótkim rogu bramki gospodarzy.

 Kolejka 14 - 2-3 listopada

 

Zagłębie II Sosnowiec 1-2 Źródło Kromołów 
Pogoń Imielin 1-1 Podlesianka Katowice
Wawel Wirek
0-1 Górnik Wojkowice
Orzeł Mokre  2-4 Górnik Piaski 
Tęcza Błędów  2-2 Szczakowianka Jaworzno
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0-0 Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice 2-0 Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska 2-3 Siemianowiczanka 
Cyklon Rogoźnik 6-1 MK Górnik Katowice

 

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: śląska IV (Katowice-Sosnowiec)
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szczakowianka Jaworzno 14 37 12 1 1 61-12 6 0 1 37-7 6 1 0 24-5            
2.  Górnik Wojkowice 14 30 9 3 2 38-18 3 1 1 13-10 6 2 1 25-8            
3.  Tęcza Błędów 14 29 9 2 3 32-18 6 2 0 23-7 3 0 3 9-11            
4.  Podlesianka Katowice 14 28 8 4 2 34-15 5 0 1 19-5 3 4 1 15-10            
5.  Cyklon Rogoźnik 14 27 8 3 3 36-15 3 2 3 17-7 5 1 0 19-8 1 3 1 0 0 3-0
6.  Niwy Brudzowice 14 27 9 0 5 31-20 7 0 1 25-8 2 0 4 6-12 1 0 0 0 1 0-3
7.  Pogoń Imielin 14 22 7 1 6 27-29 4 1 2 11-8 3 0 4 16-21            
8.  MK Górnik Katowice 14 20 6 2 6 30-33 4 1 2 20-15 2 1 4 10-18            
9.  Wawel Wirek 14 19 6 1 7 19-25 4 0 4 13-12 2 1 3 6-13 2 6 2 0 0 3-0
10.  Sparta Katowice 14 19 5 4 5 24-24 2 4 1 17-10 3 0 4 7-14 1 0 0 0 1 0-1
11.  Urania Ruda Śląska 14 19 6 1 7 32-36 5 0 3 21-16 1 1 4 11-20 1 0 0 0 1 0-2
12.  Zagłębie II Sosnowiec 14 18 6 0 8 29-36 3 0 3 12-10 3 0 5 17-26 2 6 2 0 0 5-1
13.  AKS Górnik 14 18 5 3 6 27-22 4 2 2 20-10 1 1 4 7-12 2 1 0 1 1 1-2
14.  Naprzód Lipiny 14 18 5 3 6 21-27 3 1 2 9-11 2 2 4 12-16 2 1 0 1 1 0-3
15.  Siemianowiczanka 14 13 4 1 9 27-34 1 1 5 11-17 3 0 4 16-17            
16.  Źródło Kromołów 14 10 2 4 8 19-33 0 2 4 5-16 2 2 4 14-17            
17.  Orzeł Mokre 14 4 1 1 12 15-53 1 0 7 12-31 0 1 5 3-22            
18.  Górnik Piaski 14 3 1 0 13 11-63 0 0 6 4-24 1 0 7 7-39

 źródło: własne / 90minut.pl.
foto: zaglebie.eu

MATCHDAY

23 listopada,
Piast Żmigród 1:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 0:1 Polonia Bytom
Źródło Kromołów 6:1 Orzeł Mokre


 

FutbolJuraTV