W sobotnie popołudnie Źródło Kromołów przegrało przed własną publicznością z Górnikiem Katowice, choć wynik pierwsi odtworzyli gospodarze jednak korzystnego wynku nie udało się dowieśc nawet do przerwy. W tym spotkaniu brakło skuteczności i przede wszystkim szczęścia bo gospodarze dwa razy trafili w słupek i raz w poprzeczkę.

7 września 2019, 15:00 - Kromołów (Browar 7)
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 1:3 GÓRNIK MK KATOWICE
Radosz 22 - Mkrtchyan 36, Krawczyk 42, Bąk 90

ŹRÓDŁO: Liberski - Mateusz Kozłowski (60'Seweryn), Mikoda, T. Kukułka (81' Turlej), Szwaja, Sokołowski (81' Michał Kozłowski), Wacławik, Dudek, Furgacz, Szadkowski, Radosz.

GÓRNIK: Ł.Botsch - Grociak, G.Ochojski (65' Kiełbowicz), D.Honysz, Pietrzyk(65' Hirchitsia), Pijarski, Lipok, T.Botsch, D.Bąk, Krawczyk, Mkrtchyan.

W 15 minucie spotkania po zamieszaniu Liberski zatrudniony strzałem z dystansu łapie pewnie. Dwie minuty później Radosz uderza z woleja zza pola karnego bramkarz gości z trudnością wybija. W 20 minucie akcja na Szadkowski do Walclawika ten uderza po krótkim broni bramkarz . Chwilę później w zamieszaniu w polu karnym uderz Radosz, ale za lekko łapie bramkarz ma raty. 22 minucie rzut z autu Wacławik do Szadkowski głowa piłkę tracił jeszcze Radosz piłka od słupka wpada do siatki. Górnik atakuje prawa stroną zagranie w pole karne przecina Mikoda na rzut rożny z którego po wznowieniu piłkę wybili obrońcy Źródła. Po pół godzinie gry sam na sam znalazł się zawodnik Górnika broni Liberski, chodź był spalony. 36 minuta zagranie wzdłuż pola karnego w zamieszaniu piłka londuje w siatce Źródła Kromołów. Trzy minuty przed końcem pierwszej połowy Krawczyk wpada w pole karne lobuje Liberskiego piłka wpada do bramki.

Zamieszanie w polu karnym Źródła na raty łapie Liberski. W 50 minucie Radosz do Furgacza a ten z całej siły pod poprzeczkę jednak broni bramkarz. Trzy minuty później akcja czterech na trzech w sytuacji sam na sam Wacławik jednak przegrywa pojedynek. 59 minuta gry oblężenie bramki Górnika które zaczął Furgacz jego strzał broni bramkarz a skończył Sokołowski piłka odbita od obrońcy opuściła boisko. 65 minuta Wacławik agresywnie wywalczył piłkę minął bramkarz jednak do pustej bramki już nie trafił z ostrego kąta stemplujac słupek. Cztery minuty później strzałem zza pola Furgacz trafia w słupek. Sytuację sam na sam z zawodnikiem gości broni Liberski. 71 minucie Radosz w zamieszaniu z 7 metrów wprost w bramkarza. 84 minuta Radosz w zamieszaniu w polu karnym znów uderza za lekko w ręce bramkarza. Dwie minuty później Furgacz próbował zaskoczyć z rzutu wolnego golkipera gości ten z trudem wybił piłkę. 90 minuta kontra gości po której Bąk wpada pole karne, z narożnika uderza po długim rogu ustalając wynik spotkania.

FutbolJuraTV