W dziewiątej kolejce Patrick A Klasy Skalniak Kroczyce przegrał przed własną publicznością w derbach powiatu zawierciańskiego z Miejskim Klubem Sportowym Poręba. Kibice zgromadzeni na obiekcie w Kroczycach zobaczyli siedem goli z czego dwa trafienia zaliczył dla Poręby Damian Kocot.

5 października 2019, 15:00 - Kroczyce (Sportowa 1)
SKALNIAK KROCZYCE 2:5 MKS PORĘBA
Zdeb, Mastelarz - Zawiliński, Kocot x2, Otczyk, Małka

SKALNIAK: Górka - Cupiał, Sierek, Czubala, Wanot - Karol Wasik, Żurawski,Zdeb, Sławiec - Mastelarz, Dawid Wasik.

PORĘBA: Jastrząbek - M. Drabek, Zamora, Kot, Otczyk - Zawiliński, T. Turlej, Oczko, Tragarz - Kowalski, Kocot. Zagrali także: Mikrut, Bielawski, Małka, Wawrzynkiewicz.

.

Kolejka 9 - 5-6 października

 

Przemsza Okradzionów  4-3 CKS Czeladź
Łazowianka Łazy
3-1 Zagłębiak Tucznawa 
Górnik Sosnowiec 5-2 KS Giebło
Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-3 Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce 2-5 MKS Poręba
SKS Łagisza
3-2 Ostoja Żelisławice
KS Preczów 0-0 Iskra Psary
Unia Ząbkowice  4-1 Gmina Psary
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Ząbkowice 9 21 6 3 0 26-14 2 2 0 7-1 4 1 0 19-13            
2.  Ostoja Żelisławice 9 20 6 2 1 29-17 3 1 0 18-9 3 1 1 11-8 1 1 0 1 0 2-2
3.  Błękitni Sarnów 9 20 6 2 1 32-13 4 1 0 22-8 2 1 1 10-5 1 1 0 1 0 2-2
4.  MKS Poręba 9 17 5 2 2 21-19 3 1 1 10-9 2 1 1 11-10            
5.  SKS Łagisza 9 14 4 2 3 19-11 3 0 2 15-9 1 2 1 4-2            
6.  Przemsza Okradzionów 9 13 4 1 4 25-27 4 0 1 20-11 0 1 3 5-16            
7.  KS Preczów 9 13 4 1 4 20-25 1 1 2 8-13 3 0 2 12-12            
8.  Łazowianka Łazy 9 12 3 3 3 21-16 1 2 2 9-12 2 1 1 12-4 1 3 1 0 0 3-1
9.  CKS Czeladź 9 12 3 3 3 23-19 2 1 1 8-5 1 2 2 15-14 1 1 0 1 0 3-3
10.  Zagłębiak Tucznawa 9 12 3 3 3 30-19 1 3 2 16-14 2 0 1 14-5 2 1 0 1 1 4-6
11.  Górnik Sosnowiec 9 11 3 2 4 26-25 1 2 2 9-10 2 0 2 17-15            
12.  Iskra Psary 9 9 2 3 4 11-20 1 0 2 2-9 1 3 2 9-11            
13.  Gmina Psary 9 8 1 5 3 13-17 0 2 2 5-7 1 3 1 8-10 1 1 0 1 0 0-0
14.  Skalniak Kroczyce 9 8 2 2 5 15-23 0 0 3 6-13 2 2 2 9-10 1 1 0 1 0 0-0
15.  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 9 4 1 1 7 6-22 1 1 3 5-9 0 0 4 1-13            
16.  KS Giebło 9 4 1 1 7 13-43 1 1 3 9-22 0 0 4 4-21  

 

źródło: własne / 90minut.pl



SPARINGI
Niedziela, 23 lutego
15:00 Skalniak Kroczyce - Olimpia Łobzów
15:00 KS Preczów - LTS Wierbka
18:00 Źródło Kromołów - Łazowianka Łazy
Sobota, 22 lutego
09:00 Warta Zawiercie - Górnik Wojkowice
16:00 Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
18:00 Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów
15:00 Sparta Szczekoiny - Jura Niegowa
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
18:00 Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna
12:00 Ruch Radzionków - Unia Krapkowice
11:00 AKS Mikołów - Kuźnia Ustroń
16:00 Przemsza Siewierz -Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18:00 Polonia Poraj - Omega Kleszczów
17:00 Raków II Częstochowa - Górnik Zabrze U18
19:00 Sarmacja Będzin - LKS Rajsko
11:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica
15:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Siemianowiczanka
17:00 Gwarek Ornontowice - Odra Wodzisław Śl.
18:00 Slavia Ruda Śląska - Bronowianka Kraków
16:00 Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy
18:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
więcej...

FutbolJuraTV