Miejski Klub Sportowy Poręba wygrał w wyjazdowym spotkaniu z Klubem Gminy Psary, kibice w tym spotkaniu festiwal strzelecki wpadło w sumie osiem z czego dwie bramki dla podopiecznych grającego trenera Damiana Kota zdobył Damian Kocot.


3 listopada 2019, 11:00 - Poręba (Mickiewicza 5)
KS GMINA PSARY 3:5 MKS PORĘBA
Rafał Strzelecki 31, Przemysław Olejnik 40, 45+1 - Damian Kot 10, Daniel Rygalik 43, Damian Kocot 45, 77, Remigiusz Chłosta 83

GMINA PSARY: Psuj - Kacprowicz, Strzelecki, Kucharczak (46' Kurasz), Kovach, Waśniewski, Wiśniewski, Górniak (72' Flak), Hajda (16' Olejnik), Sobczyk (70' M. Ślęzak), P.Ślęzak.

PORĘBA:  Jastrząbek - Kot, Kurek (75' Bielawski), Zawaliński, M. Drabek, Kocot, Oczko (4' Rygalik), T.Turlej, Zamora, Otczyk (65' Mikrut), Chłosta.

Kolejka 13 - 2-3 listopada

 

Górnik Sosnowiec 1-4 CKS Czeladź
Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-0 Łazowianka Łazy
Skalniak Kroczyce 2-2 Przemsza Okradzionów 
SKS Łagisza (Będzin) 3-0 Zagłębiak Tucznawa
KS Preczów 6-0 KS Giebło
Unia Ząbkowice  2-0 Błękitni Sarnów
Gmina Psary 3-5 MKS Poręba
Iskra Psary 0-1 Ostoja Żelisławice
Klasa A Patrick 2019/2020, grupa: Sosnowiec
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Ząbkowice 13 33 10 3 0 38-17 4 2 0 12-2 6 1 0 26-15            
2.  Ostoja Żelisławice 13 29 9 2 2 36-22 5 1 0 23-11 4 1 2 13-11 1 1 0 1 0 2-2
3.  Błękitni Sarnów 13 29 9 2 2 39-16 6 1 0 27-9 3 1 2 12-7 1 1 0 1 0 2-2
4.  CKS Czeladź 13 24 7 3 3 39-24 4 1 1 17-7 3 2 2 22-17            
5.  SKS Łagisza 13 23 7 2 4 30-13 4 0 3 18-11 3 2 1 12-2            
6.  MKS Poręba 13 20 6 2 5 29-29 3 1 3 12-14 3 1 2 17-15            
7.  KS Preczów 13 19 6 1 6 28-29 3 1 2 16-14 3 0 4 12-15            
8.  Zagłębiak Tucznawa 13 18 5 3 5 39-27 3 3 2 25-18 2 0 3 14-9 1 3 1 0 0 7-1
9.  Przemsza Okradzionów 13 18 5 3 5 32-34 5 1 1 25-14 0 2 4 7-20 1 0 0 0 1 1-7
10.  Łazowianka Łazy 13 17 4 5 4 29-24 2 2 3 14-17 2 3 1 15-7            
11.  Górnik Sosnowiec 13 14 4 2 7 33-36 2 2 3 12-14 2 0 4 21-22            
12.  Gmina Psary 13 11 2 5 6 21-31 1 2 3 9-12 1 3 3 12-19 1 1 0 1 0 1-1
13.  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 13 11 3 2 8 12-25 2 2 3 6-9 1 0 5 6-16 1 1 0 1 0 1-1
14.  Skalniak Kroczyce 13 10 2 4 7 23-36 0 2 3 11-18 2 2 4 12-18            
15.  Iskra Psary 13 9 2 3 8 11-30 1 0 4 2-14 1 3 4 9-16            
16.  KS Giebło 13 5 1 2 10 17-63 1 1 5 10-33 0 1 5 7-30        

źródło: własne
foto: KS Gmina Psary Facebook

 

 



SPARINGI
Niedziela, 23 lutego
15:00 Skalniak Kroczyce - Olimpia Łobzów
15:00 KS Preczów - LTS Wierbka
18:00 Źródło Kromołów - Łazowianka Łazy
Sobota, 22 lutego
09:00 Warta Zawiercie - Górnik Wojkowice
16:00 Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
18:00 Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów
15:00 Sparta Szczekoiny - Jura Niegowa
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
18:00 Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna
12:00 Ruch Radzionków - Unia Krapkowice
11:00 AKS Mikołów - Kuźnia Ustroń
16:00 Przemsza Siewierz -Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18:00 Polonia Poraj - Omega Kleszczów
17:00 Raków II Częstochowa - Górnik Zabrze U18
19:00 Sarmacja Będzin - LKS Rajsko
11:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica
15:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Siemianowiczanka
17:00 Gwarek Ornontowice - Odra Wodzisław Śl.
18:00 Slavia Ruda Śląska - Bronowianka Kraków
16:00 Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy
18:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
więcej...

FutbolJuraTV