Miesjki Klub Sportowypokonał w niedzielne popołudnie przed własną publicznoąścią Łazowiankę Łazy choć podpieczni Huberta Maciążka prowadzili w tym spotkaniu różnicą dwóch goli. Punkty zostały w Porebie a do wygranej znacznie przyczynił się Damian Kocot ktory dwukrotnie wpisal się na listę strzelców.


25 sierpnia 2019, 16:00 - Poręba (Mickiewicza 5)
MKS PORĘBA 4:2 ŁAZOWIANKA ŁAZY
Mikrut 32, Kowalski 38(k), Kocot 58, 78 - Góźdź 24, Płoszański 28

PORĘBA: Kamil Jastrząbek - Mateusz Drabek, Łukasz Zamora, Damian Kot (80' Kamil Małka), Paweł Dybul - Daniel Kurek, Patryk Otczyk, Artur Oczko, Kacper Mikrut (57' Kamil Zawiliński) - Damian Kocot, Robert Kowalski (70' Tymoteusz Turlej). 

ŁAZOWIANKA: Krystian Krzywdziński - Piotr Białek, Michał Białek, Bartosz Chuchro (78' Igor Jaworski), Michał Góźdź (65' Daniel Zieliński), Dominik Nowak (85' Wojciech Chuchro), Adrian Piżuch , Łukasz Piżuch, Leszek Płoszański, Jakub Wilk, Artur Cholewka (85'Gołuda). 

 

 

Kolejka 6 - 14-15 września

 

CKS Czeladź  4-1 KS Preczów 14 września, 16:00
Unia Ząbkowice  0-0 SKS Łagisza  14 września, 17:00
Gmina Psary 0-0 Skalniak Kroczyce 14 września, 16:00
Iskra Psary 2-0 Zagłębie Dąbrowa G. 14 września, 16:00
Ostoja Żelisławice 5-3 Górnik Sosnowiec 14 września, 15:00
MKS Poręba 4-2 Łazowianka Łazy  15 września, 16:00
Błękitni Sarnów 4-0 Przemsza  14 września, 18:00
KS Giebło 2-8 Zagłębiak Tucznawa  14 września, 16:00

 

Klasa A Patrick 2019/2020, grupa: Sosnowiec
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ostoja Żelisławice 6 16 5 1 0 22-10 3 0 0 14-5 2 1 0 8-5            
2.  Błękitni Sarnów 6 13 4 1 1 21-7 3 1 0 16-4 1 0 1 5-3            
3.  Unia Ząbkowice  5 11 3 2 0 11-6 0 2 0 0-0 3 0 0 11-6            
4.  CKS Czeladź  6 10 3 1 2 14-9 2 0 1 5-2 1 1 1 9-7            
5.  KS Preczów 6 9 3 0 3 14-19 1 0 1 4-8 2 0 2 10-11            
6.  Zagłębiak Tucznawa  6 8 2 2 2 19-12 0 2 2 6-10 2 0 0 13-2 1 3 1 0 0 5-0
7.  SKS Łagisza  6 8 2 2 2 12-7 2 0 1 11-5 0 2 1 1-2 1 1 0 1 0 1-1
8.  Górnik Sosnowiec 6 8 2 2 2 17-15 0 2 1 4-6 2 0 1 13-9 1 1 0 1 0 1-1
9.  MKS Poręba 6 8 2 2 2 11-17 2 1 1 7-9 0 1 1 4-8 1 0 0 0 1 0-5
10.  Przemsza Okradzionów  6 7 2 1 3 16-15 2 0 1 12-6 0 1 2 4-9            
11.  Skalniak Kroczyce 6 7 2 1 3 8-11 0 0 1 3-5 2 1 2 5-6            
12.  Łazowianka Łazy  6 5 1 2 3 12-13 0 1 2 4-9 1 1 1 8-4 2 4 1 1 0 8-2
13.  Gmina Psary 6 5 0 5 1 9-10 0 2 1 4-5 0 3 0 5-5 1 1 0 1 0 2-2
14.  Iskra Psary 6 5 1 2 3 8-16 1 0 1 2-6 0 2 2 6-10 1 0 0 0 1 0-6
15.  Zagłębie DG 5 4 1 1 3 6-12 1 1 1 5-5 0 0 2 1-7            
16.  KS Giebło 6 4 1 1 4 9-30 1 1 2 9-18 0 0 2 0-12          

 

źródło: własne / 90minut.pl

 

 

FutbolJuraTV