W meczu dziewiątej kolejce HAIZ IV Ligi Warta Zawiercie przegrała w Radzionkowie z miejscowym Ruchem, spotkanie było rozgrywane na sztucznej nawierzchni. Na dwie bramki gospodarzy autorstwa Marcina Trzcionki i Boudguiga Amine Mohamed podopieczni Roberta Majchrzaka odpowiedzieli jedną bramką Marcina Drzymonta po której to Warta przeważała w drugiej odsłonie jednak do wyrównania nie udało się doprowadzić.

4 października 2019, 19:00 - Radzionków (Kosnały 113)
RUCH RADZIONKÓW 2:1 KP WARTA ZAWIERCIE
Marcin Trzcionka 25, Boudguiga Amine Mohamed 42 - Marcin Drzymont 55

RUCH:
Stambuła - Kaletka, Banaś, Wnuk, Skalski, Pietryga, Łabojko (81. Gieroń), Gajewski, Trzcionka (90. Turczyn), Kopeć (90. Rocki), Boudguiga (82. Szromek).

WARTA: Maścibrzuch - Chmielewski, Mąka, Adamiecki, Wawoczny, Drzymont, Klama, Bartusiak, Wrona, Kamiński (59. Maszczyk), Jarnot.

Żółte kartki: Pietryga 45., Trzcionka 45., Stambuła 55. - Wrona 8., Klama 37.
Sędzia: Tekieli (Bielsko-Biała).

źródło: własne
foto&video: facebook.com/KSRuchRadzionkow - Ruch Radzionków TV / foto Z.Taul



SPARINGI
Niedziela, 23 lutego
15:00 Skalniak Kroczyce - Olimpia Łobzów
15:00 KS Preczów - LTS Wierbka
18:00 Źródło Kromołów - Łazowianka Łazy
Sobota, 22 lutego
09:00 Warta Zawiercie - Górnik Wojkowice
16:00 Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
18:00 Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów
15:00 Sparta Szczekoiny - Jura Niegowa
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
18:00 Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna
12:00 Ruch Radzionków - Unia Krapkowice
11:00 AKS Mikołów - Kuźnia Ustroń
16:00 Przemsza Siewierz -Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18:00 Polonia Poraj - Omega Kleszczów
17:00 Raków II Częstochowa - Górnik Zabrze U18
19:00 Sarmacja Będzin - LKS Rajsko
11:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica
15:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Siemianowiczanka
17:00 Gwarek Ornontowice - Odra Wodzisław Śl.
18:00 Slavia Ruda Śląska - Bronowianka Kraków
16:00 Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy
18:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
więcej...

FutbolJuraTV