W 7 maja Zarząd Klubu Ruchu Radzionków rozstał się za porozumieniem stron z trenerem Michałem Majsnerem, pod wodzą którego Cidry wywalczyły piąte miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi. Powodem rozstania się z trenerem Michałem Majsnerem było rozbieżne stanowisko dotyczące wizji prowadzenia pierwszego zespołu.

#74DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Marcin Dziewulski 37-letni pomocnik wychowanek Gwarka Zabrze następnie występował w takich klubach jak:Urania Ruda Śląska, cypryjski Frénaros FC 2000, Ruch Radzionków, Polonia Bytom w której zaliczył pięć występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, LZS Piotrówka, Nadwiślan Góra i powrót do Ruchu Radzionków w którym zakończył karierę po rundzie jesiennej 2019.

Popularny „Dziewul" doskonale znany jest wszystkim kibicom Cidrów z rozegranych w żółto-czarnych barwach dwiestu spotkań. Jako piłkarz charakteryzował się przede wszystkim walką na boisku, doskonałym odbiorem piłki oraz dużym zaangażowaniem w życie drużyny - to zdecydowanie były jego zawodnicze znaki rozpoznawcze. Zarząd Klubu z pełniącym obowiązki prezesa klubu panem Witoldem Wieczorkiem wierzą, że ogromne doświadczenie zdobyte przez Marcina Dziewulskiego na boiskach wszystkich szczebli centralnych rozgrywek zaprocentuje w jego pracy trenerskiej, już w kolejnym sezonie ligowym. Powodzenia! - skomentował: Wojciech Cieszyński dyrektor ds. administracji Klubu.

źródło&foto: ruchradzionkow.com

FutbolJuraTV