Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Jeden z głównych pretendentów do gry w barażach, których zwycięzca awansuje do III ligi wzmocnił swoją kadrę dwoma solidnymi IV-ligowcami. Mowa oczywiście o Szombierkach, które mają „duży apetyt” na awans. Z początkiem okresu przygotowawczego trener Kluge wspominał m.in. na naszych łamach o pokaźnej grupie zawodników, która chciała zaprezentować mu swoje umiejętności, by zostać włączonym w kadrę lidera.

Z początkiem okresu przygotowawczego trener Kluge wspominał m.in. na naszych łamach o pokaźnej grupie zawodników, która chciała zaprezentować mu swoje umiejętności, by zostać włączonym w kadrę lidera. W zeszłym tygodniu sfinalizowano rozmowy z dwoma zawodnikami, mianowicie środkowym obrońcą Jakubem Wagnerem z Polonii Łaziska Górne i pomocnikiem Pawłem Juraszczykiem. Z pierwszym z nich trener Kluge miał już okazje współpracować w Śląsku Świętochłowice, gdzie razem zdobyli Puchar Polski ŚZPN. Drugi natomiast ma status młodzieżowca i podpisując umowę transferową wraca do klubu, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki przed grą w GKS-ie Katowice, Gwarku Tarnowskie Góry i Odrze Wodzisław Śląski, z której to też został pozyskany.

Blisko Szombierek jest też pozostający ostatnio bez klubu bramkarz Kamil Główka mający status młodzieżowca. Wiosną kibice zielonych nie zobaczą w ich trykocie Łukasza Mieszczaka, któremu blisko jest do powrotu do Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie, oraz młodzieżowca Pawła Schulke (prawdopodobnie MLKS Woźniki). Nie można również nie wspomnieć o rekonwalescencji po zabiegu obrońcy Szymona Cicheckiego, który do czasu odniesienia kontuzji zaliczył wszystkie minuty w rozegranych meczach sezonu 2019/2020. Czy to koniec wzmocnień przy Modrzewskiego, raczej nie, ponieważ klub prowadzi zaawansowane rozmowy z lewym obrońcą i napastnikiem wracającym po poważnej kontuzji. Trzeba dodać, że obaj świetnie znają realia I grupy śląskiej czwórki.

źródło&foto: lokalnapilka.pl


Wybrane zawieszone rozgrywki piłkarskie:
Liga Mistrzów (bezterminowo)
Liga Europy (bezterminowo)
Premier League (zawieszona do 3 kwietnia)
La Liga / Hiszpania (zawieszona do 4 kwietnia)
Bundesliga / Niemcy (zawieszona do 2 kwietnia)
Serie A / Włochy (zawieszona do 3 kwietnia)
Ligue 1 / Francja (zawieszona bezterminowo)
Championship / Anglia (zawieszona do 3 kwietnia)
Scottish Premiership / Szkocja (zawieszona bezterminowo)
Eredivisie / Holandia (zawieszona do 3 kwietnia)
Primeira Liga / Portugalia (zawieszona bezterminowo)
Danish Superliga / Dania (zawieszona na dwa tygodnie)
Major League Soccer (zawieszona do 10 kwietnia)
Chinese Super League / Chiny (zawieszona bezterminowo)
Japan League / Japonia (zawieszona do 3 kwietnia)
PKO Ekstraklasa / Polska (zawieszona do 26 kwietnia)
EURO 2020 (przełożone na 2021)

FutbolJuraTV