Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Jeden z głównych pretendentów do gry w barażach, których zwycięzca awansuje do III ligi wzmocnił swoją kadrę dwoma solidnymi IV-ligowcami. Mowa oczywiście o Szombierkach, które mają „duży apetyt” na awans. Z początkiem okresu przygotowawczego trener Kluge wspominał m.in. na naszych łamach o pokaźnej grupie zawodników, która chciała zaprezentować mu swoje umiejętności, by zostać włączonym w kadrę lidera.

Z początkiem okresu przygotowawczego trener Kluge wspominał m.in. na naszych łamach o pokaźnej grupie zawodników, która chciała zaprezentować mu swoje umiejętności, by zostać włączonym w kadrę lidera. W zeszłym tygodniu sfinalizowano rozmowy z dwoma zawodnikami, mianowicie środkowym obrońcą Jakubem Wagnerem z Polonii Łaziska Górne i pomocnikiem Pawłem Juraszczykiem. Z pierwszym z nich trener Kluge miał już okazje współpracować w Śląsku Świętochłowice, gdzie razem zdobyli Puchar Polski ŚZPN. Drugi natomiast ma status młodzieżowca i podpisując umowę transferową wraca do klubu, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki przed grą w GKS-ie Katowice, Gwarku Tarnowskie Góry i Odrze Wodzisław Śląski, z której to też został pozyskany.

Blisko Szombierek jest też pozostający ostatnio bez klubu bramkarz Kamil Główka mający status młodzieżowca. Wiosną kibice zielonych nie zobaczą w ich trykocie Łukasza Mieszczaka, któremu blisko jest do powrotu do Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie, oraz młodzieżowca Pawła Schulke (prawdopodobnie MLKS Woźniki). Nie można również nie wspomnieć o rekonwalescencji po zabiegu obrońcy Szymona Cicheckiego, który do czasu odniesienia kontuzji zaliczył wszystkie minuty w rozegranych meczach sezonu 2019/2020. Czy to koniec wzmocnień przy Modrzewskiego, raczej nie, ponieważ klub prowadzi zaawansowane rozmowy z lewym obrońcą i napastnikiem wracającym po poważnej kontuzji. Trzeba dodać, że obaj świetnie znają realia I grupy śląskiej czwórki.

źródło&foto: lokalnapilka.plSPARINGI
Niedziela, 23 lutego
15:00 Skalniak Kroczyce - Olimpia Łobzów
15:00 KS Preczów - LTS Wierbka
18:00 Źródło Kromołów - Łazowianka Łazy
Sobota, 22 lutego
09:00 Warta Zawiercie - Górnik Wojkowice
16:00 Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
18:00 Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów
15:00 Sparta Szczekoiny - Jura Niegowa
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
18:00 Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna
12:00 Ruch Radzionków - Unia Krapkowice
11:00 AKS Mikołów - Kuźnia Ustroń
16:00 Przemsza Siewierz -Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18:00 Polonia Poraj - Omega Kleszczów
17:00 Raków II Częstochowa - Górnik Zabrze U18
19:00 Sarmacja Będzin - LKS Rajsko
11:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica
15:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Siemianowiczanka
17:00 Gwarek Ornontowice - Odra Wodzisław Śl.
18:00 Slavia Ruda Śląska - Bronowianka Kraków
16:00 Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy
18:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
więcej...

FutbolJuraTV