Mistrzowie jesieni HAIZ IV Ligi grupy I w piątek zakończyli tegoroczne treningi, a ostatnim punktem okresu roztrenowania był mecz kontrolny z reprezentantem III ligi - Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Szombierki Bytom wygrały wysoko 3:0, a wynik ustalili: Bartłomiej Gwiaździński, Michał Wrodarczyk i Remigiusz Malicki.

Zarząd wraz z Komisją Rewizyjną klubu mają przyjemność poinformować wszystkich sympatyków jak i darczyńców, iż po 13 latach odbudowy klubu oraz systematycznej spłaty starego zadłużenia w roku 100 lecia klub Szombierki Bytom został w całości oddłużony.

Zarząd składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w tym czasie mocno pracowali przy oddłużeniu klubu. Warto przypomnieć o Panach: Tomasz Buczyk, Andrzej Kajzer, Rafał Kolano, Krzysztof Woźniak, Damian Grabka, śp. Ignacy Miedziński, którzy bezpośrednio się do tego przyczynili oraz o Prezydencie Miasta Bytomia Panu Mariuszu Wołoszu, który to właśnie w tym roku jubileuszowym bardzo się zaangażował i pomógł doprowadzić do całkowitego oddłużenia.

 Zarząd zapewnia że klub jest w chwili obecnej bez zadłużenia i z ogromną możliwością podjęcia kolejnych ambitnych wyzwań.

Komplet wyników meczy kontrolnych:

Szombierki Bytom – Jastrząb Bielszowice 6-2
Szombierki Bytom – Olimpia Boruszowice 3-1
Szombierki Bytom – Górnik Zabrze U17 4-1
Szombierki Bytom – Pniówek Pawłowice Śląskie 3:0

Lider IV Ligi do treningów wraca za miesiąc – pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek 13 stycznia o godzinie 18:00.

źródło&foto: szombierkibytom.comSPARINGI
Niedziela, 19 stycznia
19:00 Czarni Sosnowiec 3:9 Błękitni Sarnów
11:00 Łazowianka Łazy 2:3 Zagłębiak Tucznawa
Sobota, 18 stycznia
11:00 Warta Zawiercie 6:0 MKS Myszków
12:00 Znicz Kłobuck 1:2 RKS Radomsko
12:00 Przemsza Siewierz 6:0 Victoria Częstochowa
12:00 Victoria Jaworzno 1:3 Unia Dąbrowa Górnicza
11:00 Odra Wodzisław 2:3 Drama Zbrosławice
Zobacz więcej...

FutbolJuraTV