Mistrzowie jesieni HAIZ IV Ligi grupy I trenują do 13 grudnia 2019 roku wówczas rozegrają ostatnie sparingi podczas roztrenowania po udanej rundzie jesiennej. Puki co napłynęły smutne wiadomości do lidera odKomisji ds. rozgrywek ŚlZPN która pozbawił podopiecznych Janusza Kluge jednego punktu za zremisowany jesienny mecz powodem nie zapłacona w terminie należność wobec ŚlZPN.  

W dotychczasowych meczach kontrolnych rozegranych jako roztrenowania Szombierki Bytom seniorów padły następujące wyniki:

Szombierki Bytom – Jastrząb Bielszowice 6-2
Szombierki Bytom – Olimpia Boruszowice 3-1
Szombierki Bytom – Górnik Zabrze U17 4-1

Wczoraj Szombierki Bytom zmierzymy się na naszych obiektach z liderem grupy „C” Centralnej Ligi Juniorów U17  - drużyną Górnika Zabrze prowadzoną przez znanego Pana Andrzeja Orzeszka byłego trenera Warty Zawiercie. Drużyna Górnika wyprzedziła w tabeli swoich rówieśników z Zagłebia Lubin, Śląska Wrocław, Rozwoju Katowice i Ruchu Chorzów. Do rozegrania zostanie jeszcze jeden mecz na zakończenie okresu roztrenowania – w środę 11 grudnia o godzinie 18:00 z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

Decyzją Komisji ds. rozgrywek ŚlZPN z 29 listopada wynik meczu Szombierki – Slavia Ruda Śląska (na boisku 0:0) został zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny z Rudy Śląskiej 0:3. Nasz klub nie opłacił w terminie kary za trzecią żółtą kartkę jednego z zawodników. Zostały podjęte działania naprawcze zmierzające do uniknięcia takiej sytuacji w przyszłości.

 źródło&foto: szombierkibytom.com
 

 
 SPARINGI
Niedziela, 19 stycznia
19:00 Czarni Sosnowiec 3:9 Błękitni Sarnów
11:00 Łazowianka Łazy 2:3 Zagłębiak Tucznawa
Sobota, 18 stycznia
11:00 Warta Zawiercie 6:0 MKS Myszków
12:00 Znicz Kłobuck 1:2 RKS Radomsko
12:00 Przemsza Siewierz 6:0 Victoria Częstochowa
12:00 Victoria Jaworzno 1:3 Unia Dąbrowa Górnicza
11:00 Odra Wodzisław 2:3 Drama Zbrosławice
Zobacz więcej...

FutbolJuraTV