24 października 2020, 15:00 - Modrzewskiego 3 (Bytom)
SZOMBIERKI BYTOM 1:1 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
Wagner 16 - ? 6

SZOMBIERKI: Latka, Juraszczyk, Balul, Nowara, Wagner, Rybak (76` Kuciński), Łebko, Kaiser, Maziarz (58` Mańko), Pstuś (65` Malicki), Moritz.

Szybko, bo już w 6 minucie goście wyszli na prowadzenie, piłka po strzale z 16 metrów odbija się od słupka i wpada do bramki Latki. W 16 minucie po dośrodkowaniu z rogu Moritza, Balul główkuje w poprzeczkę, ale dobitka Kuby Wagnera wpada do siatki i jest 1:1. W 31 minucie Kaiser minął dwóch rywali, wszedł w pole karne i z 7 metrów strzelił nad poprzeczką. W 33 minucie strzał gości obok dalszego słupka, na szczęście bez konsekwencji. W 34 minucie faul na Pstusiu, sam poszkodowany strzelił bezpośrednio, jednak minimalnie obok okienka bramki. W 40 minucie niebezpieczna akcja Rakowa, strzał z 12 metrów po ziemi broni Latka. W 41 minucie kolejna akcja Szombierek strzał z 25 metrów Kaisera, jednak nad bramką gości. W 44 minucie w zamieszaniu po rzucie rożnym w poprzeczkę uderzył Rybak.

Druga połowa to od początku przewaga gości, w 51 minucie słusznie nieuznana bramka dla Rakowa, strzał z pozycji spalonej. W 53 minucie strzał Rakowa z narożnika 16-tki, ale niecelny. W 61 minucie znów strzał gości, minimalnie obok słupka. W 66 minucie do głosu doszli gospodarze, indywidualna akcja Mańki od połowy boiska zakończona niecelnym strzałem z 16 metrów. W 68 minucie Moritz z ostrego kąta, bramkarz wybija piłkę na róg. W 75 minucie indywidualny błąd Juraszczyka, zawodnik Rakowa wyszedł sam na sam z Latką, jednak strzelił obok słupka. Kolejny strzał zawodników Rakowa w 82 minucie - niecelny. Mecz mógł w doliczonym czasie na korzyść gospodarzy mógł rozstrzygnąć Malicki, jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Moritza strzelił głową, jednak bramkarz Rakowa był na posterunku.

Stara prawda piłkarska mówi – jak nie możesz wygrać, to mecz zremisuj. Ciekawe spotkanie zakończone podziałem punktów.

Rezultaty kolejki - Kolejka 14 (24.10.2020 - 28.11.2020)

Baraż o III Ligę    Baraż o utrzymanie    Spadek Klasa Okręgowa
Pl = Rozegrane W = Zwy. D = Remisy L = Przegr. Pts = Punkty SF = Br. zdobyte SA = Br. stracone +/- = Różnica

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: szombierkibytom.com