W 4 grupie katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej drużyna Tęczy Błędów zajęła 4 miejsce. W 17 spotkaniach Tęcza zdobyła 35 punktów. Bilans bramkowy wynosi 37 bramek zdobytych i 22 straconych. Rundę jesienną podsumowuje trener Mariusz Grząba (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Drugi zespół Ligi Okręgowej Częstochowa-Lubliniec po rundzie jesiennej Zieloni Żarki powrócił do zajęć, celem jest przygotowanie się do rundy wiosennej i walki z Miejskim Klubem Sportowym Myszków o awans do IV Ligi. Podopieczni Prezesa a zarazem trenera Mateusza Gawrońskiego tracą trzy oczka do lidera, natomiast nad trzecim zespołem KS Panki mają siedem punktów przewagi.

Zieloni Żarki rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej średnio na zajęciach pojawia się od szesnastu do osiemnastu zawodników którzy trenują trzy razy w tygodniu plus sparing, a pierwszy już w najbliższą sobotę. Dwóch zawodników wiosną nie zobaczymy w barwach Zielonych to: Krzysztof Czerwik oraz Alex Bednarek. Nowi zawodnicy którzy pojawili się na treningach to młodzi wychowankowie klubu.

źródło: własne
foto: Sparta Szczekociny Facebook

FutbolJuraTV