piątek, 13 grudzień 2019

Miejski Klub Sportowy Poręba wygrał w wyjazdowym spotkaniu z Klubem Gminy Psary pięć do trzech. Trener Klubu Sportowego Gminy Psary tak skomentował porażkę: Z piekła do nieba z nieba do piekła. Tak można określić pojedynek z Porębą.

W mecz weszliśmy tradycyjne tracąc bramkę na początku meczu i naszego kapitana, który doznał kontuzji. Z upływem czasu nasze akcje zaczęły się zazębiać i efektem były bramki zdobyte przez Olejnika. Końcówka połowy była jak w ringu cios za cios i do przerwy remis 3:3. W drugiej połowie zaczęliśmy stwarzać sobie raz za razem dogodne sytuacje, ale zabrakło skuteczności. W 70 minucie nastąpiła zmiana w naszej ekipie, gdzie pierwszy z rezerwowych sprowokował utratę bramki, a po chwili następny z rezerwowych dał prezent Porębie i było po meczu. Gratulacje dla przeciwnika, który zagrał dobry mecz i był bardzo skuteczny - powiedział po przegranym meczu szkoleniowiec Klubu Sportowego Gminy Psary Adam Katolik.

źródło: Lokalnapilka.pl