Gratuluję drużynie Imielina zwycięstwa w tym meczu, trzeba powiedzieć że zasłużonego bo jak się wygrywa 4:1 nie można inaczej ocenić - powiedział trener Tęczy Błędów po porażce jego drużyny z Pogonią Imielin.

Co do meczu to bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz od 1 min osiągnęliśmy przewagę i udokumentowaniem tego była bramka Daniela Płatka. Za chwilę mamy sytuacje 200 procentowa do podwyższenia wyniku niestety tego nie strzelamy. Później niepotrzebnie troszkę się cofaliśmy mimo to mamy kolejną tzw setkę niestety obijamy słupek. Jak nie strzelasz to tracisz i tak też się stało kiedy piękna bramkę strzela Koster. Na przerwę schodzimy przy wyniku 1:1 choć tak naprawdę przeciwnik był liczony i niestety nie dobiliśmy drużyny Imielina co zemściło się na nas w 2 połowie meczu powiedział po przegramy meczu Mariusz Grząba trener Tęczy Błędów.

W akcji poprzedzającej 2 bramkę popełniliśmy błędy indywidualne co wykorzystał stary lis pola karnego Pieniążek. W końcówce meczu odkryliśmy się i rywal nas dobił i znowu bramkę stadiony świata zdobył Pieniążek. Drużyna Imielina grała konsekwentnie w całym meczu czekając na swoje sytuacje i niestety się doczekała. Cóż musimy przełknąć gorycz porażki i skoncentrować się na meczu z Wirkiem i wrócić do swojej gry która musi być podparta skutecznością bo w piłce liczy się to co w sieci - dodał trener po wyjazdowej porażce.

źródło&foto: Facebook Tęcza Błędów