Na mecz jechaliśmy trochę ciekawi co pokaże beniaminek, bo dużo dobrego o tej drużynie słyszałem. Początek meczu to walka w środku pola i po naszym indywidualnym błędzie tracimy bramkę na 1:0.

Po tej bramce zaczęliśmy grać w piłkę tylko, że troszeczkę biliśmy przysłowiową głową w mur, wypracowaliśmy tylko jedną stu procentową sytuacje, lecz nie wykorzystaliśmy jej niestety. W przerwie poukładaliśmy trochę grę, wyszliśmy mocno zmotywowani i bramka dla nas była tylko kwestią czasu i tak się stało, po prostopadłym podaniu Rejmanowskiego Kaciuba wygrywa pojedynek z bramkarzem gości i remisujemy. Potem na boisko w 60 minucie wchodzi Barteczko i strzela bramkę, a drugą pod koniec tego spotkania i zamyka mecz. Jestem zadowolony z postawy chłopaków, gdyż przegrywając do przerwy pokazaliśmy charakter i wygraliśmy na ciężkim terenie w Zbrosławicach - powiedział Robert Gąsior po wygranym meczu przez prowadzoną przez niego Slavię Ruda Śląska 3:1 z Dramą Zbrosławice.

źródło&foto: Lokalnapilka.pl