Inauguracja sezonu nie wypadła najlepiej. Przegraliśmy spotkanie i musimy wyciągnąć z tego wnioski - powiedział trener AKS Mikołów po porażce w pierwszej kolejce 0:2 ze Śląskiem Świętochłowice.

Widać było szczególnie w 1 połowie, że weszliśmy w mecz przestraszeni, za mało zaangażowani i pewni siebie, co miało wpływ na nasze poczynania z piłką i konstruowanie akcji. W wielu momentach brakowało jakości. Na przerwę schodzimy przegrywając 0:1. W drugiej połowie gra wyglądała już lepiej. Byliśmy bardziej zdeterminowani i pierwsze 20 minut dobrze wyglądało. I kiedy wydawało się, że możemy wyrównać dostajemy bramkę na 0:2. Stracone bramki po ewidentnych błędach. Pokazał to, że na tym poziomie nawet najmniejszy błąd w ustawieniu będzie skutkował stratą bramki. Tego musimy się nauczyć i wyzbywać takich sytuacji. Mimo wszystko za drugą połowę, szczególnie za zaangażowanie dziękuję chłopakom - powiedział Marcin Molek trener AKS MIoków po porażce 0:2 ze Śląskiem Świętochłowice.

źródło: Lokalnapilka.pl