W niedzielne deszczowe popołudnie dotarła smutna informacja, że 46-letni  Piotr Rocki znalazł się w stanie ciężkim w szpitalu i walczył o życie...niestety tą walkę przegrał i zmarł w nocy z poniedziałku na wtorek. Trudna znaleźć słowa w takiej chwili... żal i ból ściskają gardło, brak słów po tak ogromnej tragedii...

#85DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci śp. Piotra Rockiego Jurajski Portal Piłkarski FutbolJura.pl składa kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym.

PIOTRZE ODPOCZYWAJ W SPOKOJU !!!

46-letni pomocnik Piotr Rocki karierę zakończył dopiero dwa lata temu, jako zawodnik Ruchu Radzionków. Występował w Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, z którą grał nawet w Pucharze UEFA, a w sezonie 2006/07 wygrał z nią Puchar Polski. Rocki ma na swoim koncie także występy m.in. w Legii Warszawa, Polonii Bytom, GKS Tychy, Odrze Wodzisław, Górniku Zabrze czy Polonii Warszawa oraz Ruch Radzionków w którym to rozpoczął karierę szkoleniową. W sumie rozegrał 294 spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zdobył 44 gole a z Groclinem Grodzisk Wielkopolski wygrywał w dwa razy Puchar Polski oraz raz Puchar Ligi a Legią Warszawa Superpuchar Polski.

źródło: własne
foto:
Łączy Nas Piłka

 

 

FutbolJuraTV