W niedzielne deszczowe popołudnie dotarła kolejna smutna informacja, Piotr Rocki który przez wiele lat był zawodnikiem Ruchu Radzionków rozegrał dokładnie 294 spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zdobył 44 gole a z Groclinem Grodzisk Wielkopolski wygrywał w sumie dwa razy Puchar Polski oraz raz Puchar Ligi, oraz Legią Warszawa Superpuchar Polski. 46-letni pomocnik znajduje się w stanie ciężkim w szpitalu i walczy o życie.

#84DniBezFutbolu_ZostańWDomu

46-letni pomocnik Piotr Rocki pomocnik karierę zakończył dopiero dwa lata temu, jako zawodnik Ruchu Radzionków. Występował w Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, z którą grał nawet w Pucharze UEFA, a w sezonie 2006/07 wygrał z nią puchar Polski. Rocki ma na swoim koncie także występy m.in. w Legii Warszawa, Polonii Bytom, GKS Tychy, Odrze Wodzisław, Górniku Zabrze czy Polonii Warszawa oraz Ruch Radzionków w którym to rozpoczął karierę szkoleniową.

Jak możemy przeczytać na profilu Facebook Ruchu Radzionków  Piotr Rocki znajduje się w ciężkim stanie po pęknięciu tętniaka, leży w śpiączce farmakologicznej w szpitalu, a jego wszystkie funkcje życiowe są sztucznie podtrzymywane. W imieniu rodziny i przyjaciół popularnego Rokiego prosimy Was wszystkich o modlitwę!

źródło: własne
foto:
Facebook Ruch Radzionków

FutbolJuraTV