Samopoczucie jest dobre, choć jak pewnie wszystkim, obecna sytuacja w mniejszym lub większym stopniu, doskwiera - powiedział napastnik MKS Myszków Marcin Kowalski który ma za sobą 101 występów w III Lidze w której zdobył 12 goli w IV Lidze zdobył koronę króla strzelców.

  #49DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Jak samopoczucie?
Samopoczucie jest dobre, choć jak pewnie wszystkim, obecna sytuacja w mniejszym lub większym stopniu, doskwiera. Pracuje więc nie jestem całe dnie w domu, a wolnym czasie nadrabiam ulubione seriale, czytam.

Jak się odnajdujesz w MKS-ie Myszków?
Czuje się bardzo dobrze, aklimatyzację przeszedłem bardzo szybko, znałem sporo zawodników z poprzednich klubów, gdzie grałem czy z występów przeciwko nim na boisku, więc było mi na pewno łatwiej nawiązać kontakt z drużyną. Na boisku też było widać coraz większe zgranie, więc mogę tylko żałować, że runda wiosenna się nie rozpoczęła .

Kozmiński o wznowieniu rozgrywek w niższych ligach

Czy w trakcie tej „narodowej kwarantanny” odciąłeś się całkowicie od piłki czy jednak śledzisz na bieżąco sytuacje?
Na początku śledziłem ale sytuacja zmieniała się z dnia na dzień, było bardzo dużo pomysłów, rozwiązań, informacji podawanych, dlatego postanowiłem się od tego odciąć i na spokojnie poczekać, aż pojawi się oficjalny komunikat co dalej z ligą. Skupiam się wypełnianiu rozpiski przygotowanej przez trenera jak pozostali zawodnicy, żeby być ciągle w formie.

Jakie są według Ciebie szanse na dokończenie rozgrywek?
Moim zdaniem będzie ciężko wznowić rozgrywki, jest coraz mniej czasu, a obecna sytuacja z epidemia nie wygląda, że szybko się zakończy. Nie wyobrażam sobie, żeby wznowić rozgrywki z dnia na dzień, bo drużyny potrzebować będą czas na przygotowania a czasu jest coraz mniej, żeby być w stanie rozegrać wszystkie mecze z rundy wiosennej. Pozostaje jednak czekać na oficjalne decyzje władz. Pozdrawiam wszystkim Kibiców.

 

źródło: MKS Myszków Facebook
foto: MKS Myszków Facebook

FutbolJuraTV