Drugi odcinek serialu „NIEKOCHANI” koncentruje się w głównej mierze na tym, jak piłkarze reprezentacji reagowali na krytykę (a czasem nawet hejt), jaki towarzyszył ich meczom w eliminacjach EURO 2020. Albo raczej na tym, jak… nie reagowali. I jak – zupełnie nie rozumiejąc całej tej ciężkiej atmosfery wokół – konsekwentnie, na każdym zgrupowaniu, po prostu robili swoje. Słowem, jak mocno byli przez ten czas WYRWANI Z KONTEKSTU.

  #ZostańWDomu

Znów zaznaczamy, że treści dokumentu „NIEKOCHANI” przeznaczone są wyłącznie dla widzów dorosłych.  Chcąc w pełni oddać Wam prawdziwe życie piłkarskiej szatni, także na szczeblu reprezentacyjnym, zdecydowaliśmy się nie cenzurować funkcjonującego w niej języka. Dzięki temu zobaczycie, jak to wygląda naprawdę. 

Zobaczcie, jak na różne sytuacje między marcem a wrześniem 2019 r. reagowali selekcjoner Jerzy Brzęczek i kapitan Robert Lewandowski, a także jaki stosunek to panującego wokół reprezentacji klimatu mieli m.in. Kamil Glik, Kamil Grosicki, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny, Mateusz Klich, Jan Bednarek, Krzysztof Piątek oraz przede wszystkim Arkadiusz Reca i Krystian Bielik. 

Pierwszy odcinek naszej produkcji, pt. „LEKCJE”, skoncentrowany na początkowych etapach konstruowania zespołu pod wodzą Jerzego Brzęczka, znajdziecie >>> TUTAJ <<<.

Kolejna część już za tydzień – w sobotę, 11 kwietnia, o godz. 20:30.

źródło: laczynaspilka.pl
foto: 
laczynaspilka.pl

FutbolJuraTV