Rozgrywki zostały przerwane i uważam, że to bardzo dobra decyzja, wiadomo słychać głosy, że na mecze i tak przychodzi mało ludzi, ale to nie o to chodzi - powiedział grający trener Górnika Sosnowiec.

Podstawowe pytanie, jak zdrówko?
Dziękuję zdrowie na szczęście dopisuje.

Proszę o podsumowanie okresu przygotowawczego?
Okres przygotowawczy przepracowaliśmy naprawdę bardzo mocno, zaczynaliśmy 5 jednostkami w tygodniu a kończyliśmy na 3  na frekwencję nie mogłem narzekać .,zawodnicy bardzo poważnie podeszli do treningów. Widać było przede wszystkim, że każdego zabolała pierwsza nie udana runda.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
Nagle się zmieniło, to był szok dla nas, szczerze mówiąc w styczniu gdzie z Chin docierały już negatywne sygnały, nikt się nie spodziewał, że to spotka nas i tak naprawdę Futbol stanie w miejscu.

Trenujecie ? Czy masz rozpisany trening indywidualny?
Oczywiście nie trenujemy przestrzegamy zasad dla dobra zawodników i ich rodzin, również musimy dawać przykład tym najmłodszym zawodnikom, których na pewno energia rozpiera w domu i jak najszybciej chcą wrócić na boisko, sytuacja jest trudno, ale musimy razem to przetrwać. Zawodnicy nie dostali puki co żadnej rozpiski, jeśli sytuacja będzie się przedłużać na pewno będziemy korzystać z opcji treningu indywidualnego.Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
Czas wolny spędzam z rodziną i staram się nacieszyć tym czasem bo w sezonie bardzo go brakuje, szczególnie w weekendy gdzie jeszcze dochodziły mecze z młodzieżą, teraz mogę w końcu poświęcić więcej czasu żonie i dwójce synów.

Jaki film jaki byś polecił na ten czas bez futbolu?
Jeśli chodzi o filmy, które bym polecił to ze względu na moje dzieci z którymi zasiadam do seansów to na pewno polecę Krainę Lodu, którą dziś oglądałem już siódmy raz w ciągu paru dni, Artura i Miminki i coś z akcji to Spider-Man i wszystkie części Avengersów.

Czy słuszne było na szczeblu którym Pan występuje odwołanie meczów?
Rozgrywki zostały przerwane i uważam, że to bardzo dobra decyzja, wiadomo słychać głosy, że na mecze i tak przychodzi mało ludzi, ale to nie o to chodzi! Co w sytuacji gdzie zawodnik zaraziłby innego zawodnika, bezpieczeństwo innych i nas samych powinno być na pierwszym miejscu.

Kiedy wrócimy na boisko, jak myślisz?
Chyba nie w tej rundzie, największy wzrost zachorowań z tego co mówił minister zdrowia przypadnie na początek kwietnia, optymistyczne prognozy mówią, że będzie lepiej w czerwcu, także tej rundy nie będzie kiedy dokończyć, dlatego czekam na jakiś komunikat z Podokręgu, co w takiej sytuacji? Kluby muszą wiedzieć jakie są opcje na różne warianty, moim jedynym przemyśleniem gdyby nawet wszystko wróciło do normy, podzielić tabelę na pół miejsca 1-8 i miejsca 9-16 grają ze sobą 7 meczy i tyle.

źródło: własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl
foto:
własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl

FutbolJuraTV