20 stycznia 2021, 09:00 - Myszków (Pułaskiego 13b)
MKS MYSZKÓW 6:2 PIAST PRZYRÓW
Rybaniec, Matyja x2, Krupa, Kowalczyk, B. Gieroń - ?, ?
 
MYSZKÓW: Kotecki - Rybaniec, Kozieł, Gieroń, Krupa - Stankiewicz, Musiał, Mazanek, Dąbrowski - Matyja, Kowalczyk.
 
9.00 rano to dość nietypowa pora do rozgrywania meczów, ale mroźny luty i napięty grafik nie pozostawiły wyboru. Spowite mgłą boisko z trudem pozwalało dojrzeć przeciwległy koniec. Do tych warunków lepiej zaadaptowali się myszkowianie, którzy już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Piłkę w środkowej strefie przejął Musiał, wypuścił prostopadłym podaniem Matyję, ten minął obrońców i bramkarza, dograł wzdłuż bramki i nadbiegający Rybaniec dopełnił z kilku metrów formalności. Po chwili aktywny Kuba Matyja po indywidualnej akcji trafił w słupek, po czym Myszków .... kompletnie przestał grać. Słabszy okres wykorzystali goście, którzy stworzyli dwie groźne sytuacje w których ratował nas Rafał Kotecki, aż w końcu jeden z nich popisał się pięknym strzałęm z dystansu i doprowadził do wyrównania. W końcówce połowy obudzili się nasi i najpierw po dobrej akcji Kowalczyka i wrzutce na długi słupek gola strzelił Matyja pakując głowę piłkę do pustej bramki z metra, a w ostatniej minucie świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Eryk Krupa ustalając wynik do przerwy.
 
W drugiej połowie inicjatywa należała już całkowicie do nas co zaowocowało kolejnymi bramkami. W okolicach 55 minuty ładnie w uliczkę Jakuba Matyję wypuścił Stankiewicz i ten wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Następnie najbardziej widoczny na boisku Matyja wykorzystując miejsce na skrzydle zdecydował się na rajd, minął obrońcę i znów zagrał wzdłuż linii piątego metra do Kowalczyka, a ten dostawił tylko nogę. W końcówce w zamieszaniu podbramkowym piłka wylądowała pod nogami Bartka Gieronia na 15 metrze i grający wyjątkowo na stoperze młodzieżowiec pewnym strzałem umieścił ją w bramce. W ostatniej akcji meczu goście uzyskali drugie trafienie wykorzystując rozluźnienie naszych obrońców. Gol z rodzaju tych, które nie powinny paść, o co zresztą nasi piłkarze mieli do siebie wzajemne pretensje.

20 stycznia 2021, 11:00 - Myszków (Pułaskiego 13b)
MKS MYSZKÓW 5:0 UNIA RĘDZINY
Sychowicz, Sarki, Marchewka, Jarnot, Marek
 
 

 


Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!
źródło & foto: Facebook MKS Myszków

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV