Uważam, że sezon można uznać za bardzo udany. Wiadomo w jakich teraz realiach żyjemy i nie jest łatwo w tych czasach trenować i grać w piłkę. Pomimo tych przeciwności można być zadowolonym z postawy Gwarka Ornontowice. Awansowaliśmy do finału Pucharu Polski, który zostanie rozegrany na wiosnę, gdzie spotkamy się z wyżej notowanym 3 ligowym Górnikiem II Zabrze. W lidzie także szło nam nieźle ostatecznie plasując się na 5 miejscu. Odnieśliśmy 5 porażek, ale cieszy to, że w każdym meczu walczyliśmy i tanio skóry nie sprzedaliśmy. Praktycznie tylko jeden mecz z Ruchem Radzionków przegraliśmy dwoma bramkami, ale kto był na meczu to widział Gwarka walczącego do ostatniej minut - powiedział Łukasz Biliński.

Myślę, że właśnie tym charakteryzowaliśmy się w tej rundzie, czyli dużym zaangażowaniem i pasją w każdym meczu. Z drugiej strony tylko w jednym meczu Gwarek nie strzelił bramki, w pozostałych 15 meczach zawsze nam się to udawało. Chciałbym także dodać, że atmosfera w zespole jest znakomita. Zawdzięczamy to całemu sztabowi szkoleniowemu oraz zarządowi klubu, który cały czas pomaga i jest blisko drużyny. Mam nadzieję, że kolejna runda w wykonaniu Gwarka będzie jeszcze lepsza, bo pokazaliśmy, że stać nas na więcej. Jeśli tylko będziemy w stanie utrzymać tą kadrę, którą posiadamy i dobrze przygotować się do kolejnej rundy to kolejne sukcesy przyjdą! - zakończył trener Gwarka Ornontowice Łukasz Biliński.

  Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: LokalnaPilka.pl foto: Facebook Gwarek Ornontowice

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV