Były zawodnik Znicza Kłobuck Kamil Wojtyra znakomicie sobie radzi na boiskach II Ligi w barwach Skry Częstochowa czego efektem jest 14 goli i obecnie jest najlepszym strzelcem w lidze, kolejnych dwóch snajperów na jedenaście trafień na koncie. Co za tym idzie o zawodniku co raz głośniej zaczęło się robić w kontekście transferu do wyższej ligi. 23-letniemu napastnikowi ma przyglądać się Górnik Zabrze. Kamil Wojtyra jest wychowankiem Rakowa Częstochowa potem trafił do Znicza Kłobuck który grał w A Klasie i przez 2,5 roku zdobył 140 goli i awansował do IV Ligi. Puki co zawodnik wziął udział w meczu towarzyskim Skry Częstochowa z Wólczanka Wólka Pełkińska wygranym pięć do zera zagrał połowę oraz zdobył jednego gola.

Dawid Wojtyra 22-letni napastnik aktualny zawodnik Znicza Kłobuck oraz kuzyn Kamila Wojtyry jesienią trafił dwanaście razy do siatki na boiskach IV Ligi, teraz młodemu zawodnikowi ma przyglądać się Ruch Chorzów.

  Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: własne foto: Facebook Znicz Kłobuck

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV