Po dwóch kolejkach zdobywamy 4 punkty. Patrząc na terminarz przed sezonem, byłem pełen obaw. W głowie miałem myśli jak przygotować zespół do meczu z CKS-em Czeladź oraz Błękitnymi Sarnów.

Myślę że już na tym etapie należą się ogromne gratulacje dla drużyny za dwa dobre spotkania, zwłaszcza za mecz z Sarnowem gdzie na własnym stadionie pokonaliśmy gości 2-1. Drużyna niezwykle silna, która pod koniec sezonu piastowała drugie miejsce w tabeli. Myślę że wygrana była konsekwencją gry obronnej oraz wzmocnień jakich dokonaliśmy przed i w trakcie sezonu. W szeregi obrony dołączył Damian Kocot który dla drużyny jest nie tylko kluczowym zawodnikiem. W pomocy z drużyną z Sarnowa wystąpił Artur Oczko oraz po dłuższej przerwie wrócił Paweł Dybul który notuje drugie dobre spotkanie - powiedział trener MKS Poręba.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje gra Patryk Tragarza, który u boku doświadczonego napastnika jakim jest Robert Kowalski, notuje w pierwszym meczu bramkę a w drugim asystę. Ogromną wartością w ataku jest wspomniany Robert, który szybko wkupił się w drużynę, a na boisku spisuje się fenomenalnie. Swoją pierwszą bramkę strzelił na wagę 3 punktów z Błękitnymi. Warto dodać że bramkę w debiucie dla MKS-u Poręba zdobył Daniel Rygalik. Jestem bardzo zadowolony z drużyny, atmosfery jaka tu panuje ale i również z postawy jaką prezentują zawodnicy. Następny mecz gramy z klubem KS Giebło, wydaje mi się że mecz może być równie trudny co z drużyną z Sarnowa. Jest to zespół grająca twardo ale i nieprzewidywalnie. Wierzę że jako drużyna potrafimy grać z najlepszymi i będziemy dalej punktować zakończył Damian Kot.

FutbolJuraTV