Terminarz III Ligi, grupy III 2019/2020

Śląski ZPN ogłosił terminarz III ligi, grupy III na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia i potrwa do 23-24 listopada.

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin
LZS Starowice Dolne - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin - LZS Starowice Dolne
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Foto-Higiena Gać - Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Rozwój Katowice
Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów - Foto-Higiena Gać
LZS Starowice Dolne - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Foto-Higiena Gać - LZS Starowice Dolne
Ślęza Wrocław - Ruch Chorzów
Rozwój Katowice - Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Piast Żmigród - ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica - Stal Brzeg

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław
Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice
LZS Starowice Dolne - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 6 - 7-8 września

Śląsk II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Rozwój Katowice - LZS Starowice Dolne
Górnik II Zabrze - Ruch Chorzów
Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Miedź II Legnica - ROW 1964 Rybnik
Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 7 - 14-15 września

Ruch Zdzieszowice - Śląsk II Wrocław
ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów - Piast Żmigród
LZS Starowice Dolne - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rozwój Katowice
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać

Kolejka 8 - 21-22 września

Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Rozwój Katowice - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród - LZS Starowice Dolne
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Chorzów
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 9 - 28-29 września

ROW 1964 Rybnik - Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg
Ruch Chorzów - Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice
Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław

Kolejka 10 - 5-6 października

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Rozwój Katowice - Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica - LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg - Ruch Chorzów
Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom

Kolejka 11 - 12-13 października

Polonia Bytom - Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice Dolne - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Rozwój Katowice

Kolejka 12 - 19-20 października

Śląsk II Wrocław - Rozwój Katowice
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice Dolne
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 13 - 26-27 października

Falubaz Zielona Góra - Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
LZS Starowice Dolne - ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
Rozwój Katowice - Górnik II Zabrze

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze
Piast Żmigród - Rozwój Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik - Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom - LZS Starowice Dolne
Falubaz Zielona Góra - Ruch Chorzów

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne - Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Rozwój Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Rozwój Katowice
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice - Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów - LZS Starowice Dolne

Kolejka 17 - 23-24 listopada

LZS Starowice Dolne - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin - Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Foto-Higiena Gać - ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice
Rozwój Katowice - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry

banner1

źródło: 90minut.pl
foto: własne

VIDEO