środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

STEMPLEWSKI: Rozstaje się ze smutkiem ponieważ mieliśmy budować coś dużego na kolejne lata

Po godzinnych rozmowach z zarządem nie doszliśmy do porozumienia moja wygasająca umowa nie zostanie przedłużona. Życzę klubowi Warta Zawiercie jak i również kibicom tak udanego przyszłego sezonu 2019/20. Rozstaje się ze smutkiem ponieważ zbudowaliśmy silna drużynę mieliśmy kontynuować dzieło Prezesa Janikowskiego i budować coś dużego na kolejne lata. Trudno taka jest praca trenera.

Ze sportowym pozdrowieniem Trener Stemplewski.

Sebastian Stemplewski był trenerem Warty Zawiercie od 1 lipca 2018 roku w tym czasie drużyna dotychczas rozegrała 34 oficjalne mecze 29 w lidze i pięć w Pucharze Polski. Wygrywając 22 razy remisując sześć meczy oraz tyle samo przegrywając. Za kadencji Trenera Stemplewskiego Warta Zawiercie przed własną publicznością przegrała tylko raz z Polonią Bytom w lidze 1:4. Warta Zawiercie jako jedyna w lidze wywiozła komplet punktów z obiektu Szombierek Bytom wygrywając 3:0 na którym swoje mecze rozgrywa aktualny Mistrz Haiz IV Ligi Polonia Bytom. Wicemistrzostwo Haiz VI Ligi oraz Puchar Polski Podokręgu Sosnowiec to skalpy zebrane przez Wartę Zawiercie w obecnym sezonie pod wodzą Sebastiana Stemplewskiego. W sobotę 8 czerwca w meczu wyjazdowym z Unią Kosztowy poprowadzi drużynę po raz ostatni.

Zespół FutbolJura.pl chciałby podziękować Trenerowi Sebastianowi Stemplewskiemu za wzorową współpracę z naszym portalem a także za pracę wykonaną w Warcie Zawiercie za rok poświęceń, wyrzeczeń i pracy trenerskiej jaką włożył w szkolenie oraz rozwój klubu w Zawierciu. Dziękujemy oraz życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym a także w dalszej pracy trenerskiej.

źródło: własne
foto: facebook.com/WartaKP/

VIDEO