środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

GLIŃSKI: Zostały nam dwie kolejki i tak naprawdę nie jesteśmy uzależnieni tylko od siebie

Najlepszym zawodnikiem meczu Zieloni Żarki 3:1 Sarmacją Będzin wg portalu LokalnaPilka.pl zawodnik Zielonych Bartosz Gliński.

Panie Bartoszu pierwsza połowa była dla Was trudna chyba byliście zestresowani wagą tego meczu, w drugiej między innymi Pan wziął ciężar gry na swoje barki wykorzystując i błędy i prezenty gości. Łapiecie oddech i nadal macie matematyczne szanse na pozostanie w IV lidze.
Trudno mówić o łapaniu oddechu, bo zostały nam dwie kolejki, a przeciwnikom jeden mecz i tak naprawdę nie jesteśmy uzależnieni tylko od siebie. Myszków zremisował, ale Slavia wygrała no i będzie bardzo ciężko tym bardziej, że Radzionków spadł z III ligi. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nawet dwa zwycięstwa, jeżeli damy radę to zrobić, może nam nic nie dać.


Slavia tylko remisując zostaje w lidze, ponieważ mamy gorszy bilans z nimi. Nie dniem dzisiejszym, a kilkoma meczami tej rundy straciliśmy praktycznie szanse na utrzymanie, początek rundy i kilka porażek pod rząd. Co do meczu pierwszą połowę przespaliśmy, ale i tak powinna się ona skończyć 0-0, bo ani my ani przeciwnicy nie mieli dobrych sytuacji. W drugiej połowie zmieniliśmy ustawienie na dwóch napastników ryzykując, ale w tym ustawieniu czujemy się najlepiej. Pojawiły się bramki, sytuacje, dlatego nic tylko cieszyć się z tego zwycięstwa - zakończył Bartosz Gliński

źródło: Lokalnapilka.pl
foto: Lokalnapilka.pl

 

VIDEO