MACIĄŻEK: Nie myślę o drużynie Bobrowniki jako o spadkowiczu

Mecze ze Źródłem Kromołów był spotkaniem o być albo nie być, kolejna porażka znacznie ograniczyłabym Wasze szanse na utrzymanie kontaktu z Cyklonem Rogoźnik który musicie wyprzedzić aby liczyć na utrzymanie w nowej katowickiej Okręgówce?
Każdy mecz teraz jest ważny dla nas. Grunt to myśleć nie o tym co będzie a skupiać się na najbliższym meczu i tak zrobiliśmy w tym meczu. Dzięki czemu udowodniliśmy ze potrafimy grać w piłkę. Każdy nas pyta o spadek jak to wygląda itp... Ale my patrzymy na siebie bo przeciwnicy nam punktów nie dadzą.

Cztery do jednego to wynik który mówi, że pewnie pokonaliście Źródło a jak to wyglądało na boisku w rzeczywistości?
Wiadomo jak to Kromołów... Swoje sytuacje mieli z autu oraz ze stałych fragmentów na które uczulałem chłopaków. Kiedy my graliśmy ziemia pokazaliśmy co potrafimy szkoda, ze nie udało się strzelić więcej bramek bo sytuacji mieliśmy trochę, lecz myślę, że chłopaki zostawili coś na kolejny mecz...

Na zwycięstwo zapracowała cała drużyna ale małe piwko należy się Adrianowi Piżuchowi a za to duże Łukaszowi Piżuchowi bo to dzięki nim trzy punkty zostały w Łazach?
Zawsze duże oczekiwania mam w ofensywie od Braci ale piwko pijemy wszyscy albo w ogóle. Dlatego duże piwo x15 bo tylu nas było! Każdy dał z siebie co mógł nawet na ławce widać było ze każdemu zależy

Kolejny mecz to Bobrowniki drużyna która już praktycznie spadła, Każdy inny wynik niż Wasza wygrana to będzie porażka?
Nie myślę o drużynie Bobrowniki jako o spadkowiczu. Ta liga jest tak nieobliczalna ze nic mnie nie zaskoczy. My mamy grac to co potrafimy najlepiej i być na maxa zmotywowanymi oraz skupionymi w danym dniu meczowym. Jeśli tak będzie jestem spokojny o wynik. Życzę sobie, aby mecz był na wysokim poziomie i wynik na plus dla Nas!

foto: Lokalnapilka.pl
źródło:
własne

VIDEO