GAWROŃSKI: Liczy się to że nadal pozostajemy w grze, od czwartku zespół przejął Karol Pilis

Prezes Zielonych Żarki oraz były zawodnik Warty Zawiercie Mateusz Gawroński (na zdjęciu pierwszy z prawej strony) o walce o utrzymanie w lidze.

Coś drgnęło w drużynie, oczywiście po tych krótkich zajęciach nie mogłem nic innego wymyślić w sprawie taktyki jak niska gra obronna i przejście do kontry. Okazało się, że zdało to rezultat. Znów bramkę zdobył młody Kajetan Sikora, a dwa trafienia zaliczył Bartek Zachara z którego nie mogłem skorzystać w spotkaniu z Szombierkami. Przemsza udowodniła, że ma bardzo dobrą ofensywę z którą mieliśmy swoje problemy. W doliczonym czasie gry broniliśmy wyniku 3:2 nieraz wybijając już piłkę byle dalej, ale liczy się to że nadal pozostajemy w grze - powiedział Prezes Zielonych Żarki.


Od czwartku zespół przejmujął trener Karol Pilis, który pracował w Stradomiu Częstochowa czy Warcie Działoszyn. Skorzystamy z możliwości zgłoszenia do kadry Adriana Kaźmierczaka w związku z poważną kontuzją Rafała Koteckiego tak aby mieć do dyspozycji dwóch bramkarzy. Nie zmienia to faktu, że kadra jest bardzo wąska. W tym sezonie nie będą już w stanie zagrać Szymon Surdacki i Maciej Konieczko, ale za to wracają Bik i Brodziński. Cztery punkty dają nam dalsze życie w tabeli i będziemy chcieli to kontynuować, patrząc też na rywali z ligi i wydarzenia z wyższych lig - dodał Mateusz Gawroński.

źródło: Lokalnapilka.pl
foto: Facebook

 

VIDEO