11:00 | Browar 7 , Kromołów
Tęcza Błędów vs Szczakowianka
11:00 | Zagórze 51, Błędów

M. SOŁTYSIK: Do Sosnowca po trzy punkty nie patrzymy na nich kto tam będzie grał

Co zmieniło się przez dwa tygodnie że z drużyny która przebywa wysoko u siebie jest zmiana o 180 stopni i wygrywacie z liderem?
Całą drużyna zagrała bardzo dobry mecz i mam nadzieję że tak to będzie wyglądać już do końca sezonu.W pierwszej połowie Wojkowice miały słupek przy wyniku 0-0. W 44minucie strzeliliśmy ważna bramkę do szatni. W drugiej połowie mieliśmy słupek ale nie wpadło. Wojkowice wyrównały w 75 minucie, ale kluczowa akcja meczu należała do Nas i punkty po dobrym meczu zasłużenie zostały w Kromołowie.

Czym zaskoczyliście Górnika Wojkowice który przyjechał w roli faworyta i pewny zdobycia trzech punktów?
Myślę że Wojkowice spodziewały się ciężkiego meczu i taki był. My swoim zaangażowaniem i walka wywalczyliśmy komplet punktów z czego się bardzo cieszymy. Ten mecz pokazał że jesteśmy w stanie wygrać z każdą drużyna w tej lidze i w każdym meczu gramy o zwycięstwo.

Teraz rezerwy Zagłębia Sosnowiec rywal wzmocniony ligowcami jest w Waszym zasięgu?
Do Sosnowca jedziemy po trzy punkty. Nie patrzymy na nich kto tam będzie grał a kto nie. My patrzymy na siebie i skupiamy się na naszej grze żeby z meczu na mecz wyglądała coraz lepiej.

źródło: własne