środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

M.SOKOŁOWSKI: Jedziemy do Sosnowca rozegrać dobry mecz i powalczyć o punkty

Co zmieniło się przez dwa tygodnie że z drużyny która przebywa wysoko u siebie jest zmiana o 180 stopni i wygrywacie z liderem?
Podeszliśmy do tego meczu jak do każdego innego. W każdym z zawodników była chęć wygranej, obudziła się w nas wola walki. Będąc tak zaangażowani i skupieni jak w meczu z Górnikiem możemy jeszcze nie raz sprawić niespodziankę.

Czym zaskoczyliście Górnika Wojkowice który przyjechał w roli faworyta i pewny zdobycia trzech punktów?
Każdy z nas wiedział, że Górnik to solidna ekipa i przyjeżdża jako faworyt po kolejne punkty by być na szczycie. My jednak w tym meczu byliśmy drużyna, jeden napędzał drugiego, braki techniczne nadrabialiśmy zaangażowaniem i w ten oto sposób udało się zatrzymać lidera właśnie na własnym obiekcie.

Teraz rezrwy Zagłębia Sosnowiec rywal wzmocniony ligowcami jest w Waszym zasięgu?
Zgadza się, jedziemy na rezerwy i każdy z nas już wie, że nie będzie to łatwy mecz. Nie wiemy czy rywal będzie wzmocniony zawodnikami z "jedynki" i w sumie o tym nie myślimy, jedziemy tam rozegrać dobry mecz i powalczyć o punkty czy się uda dowiemy się w sobotę. Jednak jeśli zagramy w każdym meczu tak jak z Górnikiem Wojkowice to na pewno uda się jakieś punkty wywieźć z Sosnowca.

źródło: własne
foto: własne

VIDEO