STĘPIEŃ: Byliśmy drużyną lepszą od Źródła, ale niestety wracamy nawet bez punktu

37-letni napastnik Górnika Wojkowice oraz były gracz Źródła Kromołów Łukasz Stępień o przegranym meczu, twierdzi że Górnik Wojkowice był drużyną lepszą od Źródła Kromołów jednak z tej delegacji wracają bez punktu.

Czy z przebiegu meczu Źródło zasługiwało na wygraną?
Nie mnie to oceniać czy Źródło zasłużyło na wygraną. Na pewno z przebiegu tego meczu My nie zasłużyliśmy na porażkę, ale jak to bywa w piłce najważniejsze jest to co w siatce.

Przyczyny Waszej porażki ?
Od początku tej rundy borykamy się ze sporymi problemami kadrowymi (M.Szopa i K.Krzykawski leczą poważne kontuzje a to kluczowi zawodnicy), w meczu ze Źródłem z powodu kartek pauzował Marcin Kondzielnik. Mamy bardzo wąska kadrę,na mecze jeździmy w czternastu, pomimo tych absencji w tym spotkaniu byliśmy drużyną lepszą od Źródła (strzeliliśmy bramkę po kontrowersyjnym spalonym, raz gospodarczy uratował słupek), ale niestety z Kromołowa wracamy nawet bez jednego punktu.

Jakie to uczucie zagrać znów w Kromołowie?
Spędziłem w Kromołowie dwa sezony kiedy to Źródło występowało w czwartej lidze i ten czas zawsze wspominam miło. Gratuluje trzech punktów drużynie trenera Szadkowskiego i podtrzymania tej zwycięskiej passy.  

źródło: własne
foto: facebook.pl

VIDEO