STEMPLEWSKI: Dla mnie była to podwójna motywacja do wygrania ponieważ nie wspominam rozstania z prezesami Sarmacji do przyjemnych

Do spotkania ligowego z Sarmacją Będzin przygotowywaliśmy się podobnie jak do każdego wcześniejszego aczkolwiek dla mnie była to podwójna motywacja do wygrania ponieważ nie wspominam rozstania z prezesami Sarmacji Będzin do przyjemnych. Moi zawodnicy zagrali dobre spotkanie stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych i  zasłużenie wywieźliśmy trzy punkty. Szkoda tylko nie wykorzystanego karnego który zamknął by to spotkanie i od razu przygotowane były cztery zmiany - powiedział Sebastian Stemplewski.

Cieszy mnie również powrót po kontuzji Furgacza. Przed nami kolejne spotkanie z Żarkami w Zawierciu i nie możemy dopuścić myśli że to będzie łatwe spotkanie. Gramy u siebie na mecz znowu przyjdzie duża grupa kibiców która z meczu na mecz się powiększa i mocna nas dopinguje dlatego nie możemy mówić o taryfie ulgowej dla Zielonych - dodał po wygranym meczu trener Warty Zawiercie.

źródło: własne
foto: facebook.com/WartaKP/

VIDEO