BARWIŃSKI: Warta stwarzała więcej zagrożenia i była drużyną bardziej dojrzałą

21-letni pomocnik Sarmacji Będzin Piotr Barwiński o meczu z Wartą Zawiercie, w który Sarmacja Będzin weszła chaotycznie.

Weszliśmy w mecz trochę chaotycznie, gra obydwu drużyn głównie opierała się o dłuższe piłki, które Warcie często przynosiły stałe fragmenty gry. Byli naprawdę groźni  w tym aspekcie gry i wykorzystali jedną sytuacje z różnego przed przerwą. Mieliśmy fajny fragment gry pod koniec pierwszej połowy, ale to tyle. W drugiej połowie nie mieliśmy nic do stracenia, gra trochę bardziej się ożywiła, więcej było gry po ziemi, zrobiło się więcej przestrzeni, my się otworzyliśmy, ale bramkę na 2:0 straciliśmy po zebraniu drugiej piłki przez Wartę po rzucie z autu. Kilka składnych akcji mogło się podobać w naszym wykonaniu, ale to za mało żeby mówić o wygranej czy naszej przewadze. Patrząc ogółem na mecz, Warta stwarzała więcej zagrożenia i była drużyną bardziej dojrzałą i wyrachowaną - powiedział pomocnik Sarmacji Będzin Piotr Barwiński.

źródło: własne