11:00 | Browar 7 , Kromołów
Tęcza Błędów vs Szczakowianka
11:00 | Zagórze 51, Błędów

GARGASZ: Mecze jak z Wartą mógłby być co tydzień bo miałem bardzo dużo roboty

22-letni bramkarz Sarmacji Będzin Dawid Gargasz o meczu z Wartą Zawiercie, dla którego takie mecze jak z Wartą Zawiercie mogłyby się odbywać co tydzień lubi jak jest dużo roboty.

Według mojej opinii Warta zasłużyła na zwycięstwo mieli więcej z gry stwarzali więcej sytuacji bramkowych od nas, biją bardzo dobrze stałe fragmenty gry to ich najmocniejsza strona, posiadają żelazna defensywę, ale przy odrobinie szczęścia moglibyśmy uzyskać remis. Szkoda że nie utrzymaliśmy stanu meczu po pierwszej połowie 0-0, daliśmy się zaskoczyć w 43 minucie z rzutu rożnego i do szatni schodziliśmy z jednobramkową strata do drużyny przyjezdnej. Druga bramka też tak naprawdę wzięła się że stałego fragmentu gry , nasz obrońca na pierwszym słupku wybił piłkę głową na 16 metr tam ustawiony był zawodnik Warty przyjął i uderzył szkoda tylko że piłka wpadła dość pechowo bo po rykoszecie do naszej bramki do momentu rykoszetu kontrolowałem lot piłki - powiedział bramkarz Sarmacji Będzin Dawid Gargasz.

Warta mogła zamknąć mecz na 0-3 , ale napastnik drużyny gości nie wykorzystał jedenastki, a my uwierzyliśmy że możemy jeszcze coś w tym meczu osiągnąć i tak strzelamy Warcie kontaktowego gola na 1-2 i drużyna przyjezdnych do końca spotkania musiała drżeć o końcowy wynik. Ogólnie mecz stał na przyzwoitym poziomie dużo ciekawych akcji jak z jednej i drugiej strony, ale więcej zagrożenia stwarzała Warta. Dla mnie takie mecze mógłby być co tydzień ponieważ w ten dzień miałem bardzo dużo roboty - zakończył Dawid Gargasz.

źródło: własne