sobota, 20 kwiecień 2019
Unia DG vs Warta Zawiercie
11:00 | Sportowa 1
sobota, 20 kwiecień 2019
Drama Zbrosławice vs Łazowianka
12:30 | Ptakowice 1
sobota, 20 kwiecień 2019
Źródło vs Silesia Miechowice
11:00 | Browar 7 , Kromołów
sobota, 20 kwiecień 2019
Tęcza Błędów vs Szczakowianka
11:00 | Zagórze 51, Błędów

STEMPLEWSKI: Cieszy pierwsza połowa strzelamy trzy bramki na drugą połowę zabrakło troszeczkę gry i przypadku

Na pewno cieszą nas trzy punkty cieszy, że dobrze weszliśmy w mecz po takim okresie przygotowawczym i krótkim pobycie na naturalnej murawie. To była dla nas taka niewiadoma bowiem ostatni sparing graliśmy na boisku naturalnym w Kromołowie gdzie było dużo mniejsze a tu wyszliśmy na dużo większe boisko i dlatego mówię, że ta niewiadoma mogła być. Na pewno cieszy pierwsza połowa która była bardzo dobra strzelamy trzy bramki  na drugą połowę zabrakło troszeczkę gry i troszeczkę przypadku
i tracimy niepotrzebnie piłkę gdzie zawodnik może ją wybić, próbujemy ją przyjąć i tracimy bramkę i zaczyna się robić nerwowo. Było to po prostu nie potrzebne - powiedział Sebastian Stemplewski.

Kluczowym moment dla tego spotkania? Na pewno pierwsza połowa kiedy strzelamy trzy bramki w drużynie wdarło się rozluźnienie i na pewno brakło gry w drugie połowie, ale ogólnie mamy trzy punkty które dopisujemy. Chciałbym podziękować Kibicom którzy nas wspierali oraz Sponsorom których przybywa liczymy na większą mobilizację całego Zawiercia i myślę, że razem będziemy szli w jednym kierunku - dodał pow wygranym meczu trener Warty Zawiercie.

źródło: facebook.com/WartaKP/
foto: facebook.com/WartaKP/

VIDEO