środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

MACIĄŻEK: Fajnie, że się szybko podnieśliśmy i za to chłopakom gratuluję

Mecz ogólnie wyrównany. Pierwsza połowa myślę, że na naszą korzyść. Dużo sytuacji na początku nie wykorzystanych. Szkoda głownie tej pierwszej połowy. Jakbyśmy prowadzili to byłoby troszkę lepiej. Niestety na początku drugiej połowy tracimy bramkę z niczego. Fajnie, że się szybko podnieśliśmy i za to chłopakom gratuluję. Brakło nam dzisiaj niestety trochę zawodników. Szkoda, aczkolwiek cieszymy się z tego co mamy. Liga toczy się dalej - powiedział po zremisowanym meczu z Łagiszą trener Łazowianki Hubert Maciążek.

Ja uważam, że każdy punkt będzie dla nas bardzo ważny i każdy zdobyty punkt będzie dla nas jak tlen do oddychania, więc nawet taki remis – choć dziś ze wskazaniem na nas, też będziemy szanować - powiedział Sebastian Golda trener Łagiszy.

Graliśmy dzisiaj bez pięciu podstawowych zawodników. Drużyna walczyła mimo tego, że pierwsza straciła bramkę i przegrywała na początku drugiej połowy. Szybko odrobiliśmy stratę. Remis uważam za sprawiedliwy - powiedział Andrzej Miśkowiec trener Łazowianki

foto: Lokalnapilka.pl
źródło: 
Lokalnapilka.pl

VIDEO