sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

ORŁOWSKI: Kiedy masz na treningach 17-19 osób w amatorskim klubie, to widzisz sens pracy

Proszę o podsumowanie zimowego okresu przygotowawczego ?
Okres przygotowawczy przepracowaliśmy czterema jednostkami treningowymi w których zawierał się mecz kontrolny. Rozegraliśmy 11 sparingów z różnymi rywalami odnosząc 8 zwycięstw, 1 remis i ponosząc dwie porażki z IV ligowcami. W sparingach staraliśmy się budować ilość minut, aby też nie zamulić chłopaków, bo przed nimi jeszcze 15 spotkań wiosną. Niestety mamy ogromne problemy z obiektami w Dąbrowie, ale dzięki MUKP i CSiR mogliśmy korzystać ze sztucznych boisk i w styczniu korzystaliśmy z treningów w fitness klubie Salsa.

Jest Pan zadowolony z transferów przeprowadzonych w przerwie zimowej?
Jestem zadowolony, bo chodziło o konkrety czyli napastników i obrońcę. Patryk Taraszkowski to duże doświadczenie. Mateusz Skrzypek i Łukasz Baran to znani snajperzy, którzy mają ten zmysł strzelania bramek i liczę na ich skuteczność w rundzie wiosennej.

Czy któryś z zawodników wyróżnił się bądź zrobił znaczący postęp w w czasie zimowych przygotowań?
Najważniejsze że wszyscy trenowali sumiennie. Kiedy masz na treningach 17-19 osób w amatorskim klubie, to widzisz sens pracy. Kilku zawodników wyglądało naprawdę dobrze i oby odpalili. Nowi napastnicy strzelili prawie połowę bramek w sparingach i to również wygląda obiecująco

Jakie cele stawia Pan przed swoją drużyną na rundę wiosenną?
Mamy w każdym meczu grać o zwycięstwo. Mamy całą górę tabeli u siebie i to teoretycznie wygląda na dobry kalendarz. Co przyniesie życie czas pokaże.

źródło: własne
foto: Facebook

VIDEO