sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

LIBERSKI: Wróciłem po ciężkiej kontuzji i ciężko pracowałem na dostanie szansy

Propozycja powrotu do Źródła Kromołów przyszła nagle czy już od dawna włodarze klubu z najstarszej dzielnicy Zawiercia namawiali Cię na powrotu?
Witam na samym początku chciałbym podziękować wszystkim ludziom i kolegom ze Skalniaka Kroczyce za ostatnia rundę która tam spędziłem to był bardzo dobry czas dla mnie jak i dla Skalniaka na pewno będę zawsze miło wspominał te pół roku pod wieloma względami. Wracając do pytania to już od dawna słyszałem o zainteresowaniu Źródła Kromołów moją osobą, ale ostatnio doszło dopiero do konkretnych rozmów na  temat mojego przejścia do Źródła.

Długo zastanawiałeś się na tą propozycją?
Tak na pewno była chwila zastanowienia nad propozycja przejścia do Źródła bo jestem człowiekiem który nie podejmuje decyzji pod wpływem chwili ale wziąłem  pod uwagę wszystkie za i przeciw i podjąłem decyzję o przejściu.

Pamiętasz swój ostatni mecz w Źródle Kromołów?
Szczerze to ostatniego meczu nie pamiętam w Źródle, pamiętam dużo innych spędziłem tutaj  kilka lat. Pamiętam debiut gdy miałem 16 lat w czwartej lidze i jest kilka momentów których zapadło mi w pamięci do których niekiedy się wraca. Dostałem tutaj szansę w dorosłej piłce można powiedzieć wtedy jako "dzieciak" poznałem wielu ludzi z przeszłością ligowa to na pewno był dobry czas dla takiego młodego chłopaka jak wtedy byłem. Myślę że tutaj należy wspomnieć że to że Źródło Kromołów dało mi szansę to jedno, ale żebym mógł dostać taka szansę też musiały być umiejętności a one nie przyszły w rok czy dwa od dziecka to Tata mnie trenował i jemu za to dziękuję bo myślę że w tak młodym wieku nie dostał bym szansy zaprezentowania się w czwartej lidze.

DWA DNI TRZY INFORMACJE...

Okręgówka to już wyższy poziom więcej pracy i walka o każdy punkt lubisz takie wyzwania?
Właśnie to był kluczowy aspekt przejścia mojego do Źródła Kromołów klasa okręgowa i ciężka praca i możliwość pokazania się bo jak już wiadomo nie dawno jeszcze nie grałem w piłkę wróciłem po ciężkiej kontuzji i ciężko pracowałem na dostanie szansy na grę wyżej i propozycja przyszła zaledwie po pół roku po moim powrocie do gry. Dziś już jestem w Źródle życzę sobie jak i wszystkim chłopaka z drużyny zdrowia bo to najważniejsze a na ocenę moich i kolegów wyników  i pracy którą wykonujemy przyjdzie czas w czerwcu mam nadzieję że swoją postawa na boisku pomogę drużynie osiągnąć jak najlepszy wynik sportowy. Pozdrawiam cały zespół FutbolJura i do zobaczenia na meczach Źródła Kromołów.

 

 

źródło: własne
foto: facebook.com/Skalniak.Kroczyce/

VIDEO